Nikola Hanusková

Zakladateľka prvého slovenského webu/Eshopu s názvom Holi foli, ktorý sa venuje téme PCOS (syndrómu polycystických ovárií). Na základe vlastnej niekoľko ročnej skúsenosti s PCOS a prehlbovania sa do ženského zdravia sa rozhodla odovzdať nazbierané informácie ženám na Slovensku. Jedným z hlavných cieľov je aj to, aby sa začalo viac o tomto probléme hovoriť, pretože ním trpí približne 8-13% žien vo fertilnom veku a je jedným z najčastejších príčin neplodnosti. Okrem osvety v rámci tejto témy, či podpory žien s PCOS priniesla na slovenský trh aj výživové doplnky, ktoré na u nás chýbali.

 

"Mám 28 rokov a vyštudovala som Ekonomickú univerzitu so zameraním na marketing a obchod. Milujem pohyb, už od 8 rokov sa venujem tancu, asi najviac inklinujem k štýlom belly dance, či latino. Pred 2 rokmi som absolvovala kurz hormonálnej jógovej terapie. Baví ma téma zdravého životného štýlu, cez stravu, či učenia sa o alternatívnych prístupov k uzdravovaniu ako je napr. tradičná čínska medicína. "

8:00 - 18:00

22.10.2022 EXPO zóna Bratislava 2022

Holi foli

Uprav prejavy symptómov PCOS bez hormónov

Holi foli - eshop s prírodnými výživovými doplnkami. Bol založený primárne pre ženy s PCOS, ale portfólio ponuky sa rozširuje. Kvalitné produkty 🌱 vyrobené v Nemecku sú vhodné pre ženy každého veku. 

 • ochutnávka
 • prezentácia produktov
 • konzultácia a poradenstvo

 

16:35 - 17:35

22.10.2022 Prednášky Bratislava 2022

Koučingové kruhy

Prihlasovanie koučingové kruhy

S odborníčkami sa spolu povenujeme rôznym támam:

 1. Nikola Hanusková (Holi foli) – zdieľanie o PCOS: Na evente vytvoríme malú komunitu, kde sa môžete podeliť o svojich skúsenostiach s PCOS, porozprávať sa bez hanby, či súdenia. Diskusia bude otvorená všetkým, kto hľadá rady, alebo len podporu od iných žien. Hovoriť sa bude aj o odporúčaniach a tipoch ako upraviť symptómy PCOS prirodzenou cestou.
 2. Mgr. Žaneta Hrubá: Od dievčaťa k zrelej žene - buďme stále v rovnováhe - V menšom kruhu prítomných žien sa budeme rozprávať o najčastejších problémoch spojených so ženským cyklom:Slabá vs. silná, či nepravidelná menštruácia.
  Bolesti u mladých dievčat, predmenštruačný syndróm.
  Málokrvnosť, ako doplniť straty železa pomocou bylín.
  Hormonálna nerovnováha u žien stredného veku a v menopauze.Témy, ktoré ženy najviac trápia. Ako sa dá pomôcť pomocou fytoterapie, psychosomatické súvislosti.
 3. Ľubica Farkasová:Ako nevyhorieť a vniesť jednoduchosť do svojho života.

Čo všetko vplýva na naše zdravie z pohľadu dátumu narodenia (od znamenia až po elementy).