Ambasádorky

Eva Štípalová

Evka robí čo miluje a túži po tom, aby sme boli všetci zdraví.
 
Evka je trojnásobnou mamou podľa ktorej žena, ktorej záleží na zdraví žije taký život, v ktorom sa snaží byť šťastná.

“Každá sme iná, každá máme iné priority, sny. Myslím, že dôležité je robiť to, čo nás baví, čo nás napĺňa a vedieť si vytvoriť čas i pre seba samú a mať sa rada. O sebaláske sa teraz veľa píše, hovorí a je to naozaj veľmi dôležitá vec. Prijať sa, ľúbiť sa.”

Barbora Jelinek

Barbora, Barby je dvojnásobnou mamou a reumatičkou. Ako chronická pacientka má k téme zdravia veľmi blízko a na svojom instagramovom profile šíri osvetu o tom, že aj s reumou sa dá krásne žiť.

Konferencie sa zúčastnila 2x aj ako spíkerka. 
Je členkou #prezdraviezeny tímu a prihovára sa vám z nášho IG účtu.
 
“Mám chronické ochorenie už 23 rokov a napriek tomu, že to nie je jednoduché, som presvedčená o tom, že aj s reumou sa dá krásne žiť. Všetko je totiž vždy uhol pohľadu. 
Hrdo zastupujem všetky ženy so zdravotnými problémami, ktoré veľmi dobre vedia, že zdravie je to najdôležitejšie čo máme a preto by sme sa k nemu mali správať s úctou a patričnou dôležitosťou. Veď kto iný sa o nás postará, ak nie my sami?

MUDr. Diana Porubčanová

MUDr. Diana Porubčanová, známa na sociálnej sieti aj ako Rodinná lekárka, nám prostredníctvom svojich príspevkov prináša nielen iný pohľad na rodičovstvo a razí v našej medicíne cestu holistickému, teda celostnému prístupu, ale nám aj ukazuje, aké dôležité je pracovať na sebe a svojich vzťahoch.

Barbora Oparty

Charizmatická Baška je mladá dvojnásobná mamina s pozitívnym prístupom k životu, láskou k prírode a rodine.
 
“Zdravie, fyzické i psychické je všetko, čo mám. Pilier, na ktorom môžem stavať všetko, na čo si len spomeniem. Od neho sa odvíja môj vzťah, moja rodina, moje záľuby i práca. Keď je ten pilier pevný, bude všetko pevné. Keď sme fyzicky a psychicky zdraví, dokážeme všetko, čo si zaumienime.”

Lucia Moncman

Lucka je vyštudovaná kondičná trénerka so 14 ročnou tréningovou praxou. Úžasná motivátorka, dvojnásobná mama a zakladateľka Fit mama projektu- skupinového cvičenia pre mamičky s deťmi. 
 
“Ukazujem a učím ženy ako sa pravidelne hýbať s úsmevom a vybudovať si pozitívny vzťah k sebe samej.”

MUDr. Sandra Plybon

MUDr Sandra Plybon, IFMCP  – V roku 2006 sa stala lekárkou, keď ako čerstvá absolventka Karlovej univerzity v Prahe stískala v ruke vysokoškolský doplom so svojim menom. Potom ju vietor zavial za veľkú mláku do Spojených štátov amerických, za láskou, kde rozkvitla v úlohe matky. A napokon sa v roku 2018 ocitla aj v roli pacientky. MUDr Sandra Plybon, IFMCP 

Nika Karch

“Tým, že ma živí moj hlas, bojím sa choroby ako čert kríža a odjakživa si dávam pozor na všetko, čo by mi mohlo sposobiť nejakú “neplechu”. Dopujem sa vitamínmi, poslednú dobu cvičím a snažím sa byť vo forme. Myslím si, že korona nás všetkých naučila dávať si na seba vačší pozor a vážiť si zdravie. Taktiež, človek by mal absolvovať preventívne prehliadky u lekárov a nečakať, aby si to v budúcnosti nevyčítal.” 

Jana Rybárová

Pred 3 rokmi založila vlastný projekt, ktorý nesie názov Nediétuj, v ktorom sa snaží ľudom priniesť nové poznatky v oblasti výživy a pomáhať im tak v ceste za lepším a zdravším JA.
“Okrem výživového poradenstva som aj kondičný tréner I. stupňa, takže sa venujem aj trénerstvu.
Je skvelé vidieť, ako sa mi klienti menia pred očami, nie len po fyzickej ale hlavne aj po psychickej stránke, a ako sa ich život stáva šťastnejším”. 

Vierka Ayisi

Vierka je certifikovaná inštruktorka, ktorá sa venuje výučbe rôznych typov lekcií, terapií a workshopov. Jej úprimnosť, transparentnosť a bohaté skúsenosti dodávajú jej hodinám yogy, meditácie, zvukoterapie a synchronizácie srdca a mysle, jedinečnú autenticitu, energiu a dôveryhodnosť.
 
“Pravidelnou prácou sebapoznávania, yogy a sebaozdravenia, získavame harmóniu, pokoj, porozumenie a očistenie. Tým prebúdzame povahu svojho pravého ja, ktoré je plné mieru, súcitu a čistej lásky”

Mgr. Viera Parkániová

Výnimočná žena dosahujúca míľniky v mnohých oblastiach, čo je vidieť nielen na jej fyzických výkonoch, ale aj na úspechoch firmy, ktorej je konateľkou. Vyštudovala fyzikálnu chémiu, no medzi jedinečné momenty v jej kariére rozhodne patrí účasť na Svetovom pohári IFBB Bikini fitness Master 2018 v Španielsku. 

Na svojej životnej ceste sa nikdy nevzdáva, ani vtedy, keď jej plány na chvíľu skrížila diagnostika závažného onkologického ochorenia. Svoje okolie obohacuje zdravým životným štýlom s dôrazom na pestrý a zdravý jedálniček. Fitnesska a konateľka spoločnosti STADA, Mgr. Vierka Parkaniová, ambasadorka konferencie Pre zdravie ženy.