4. ročník v Bratislave

Dátum a čas

Kedy: 22.10.2022

Miesto

Hotel Park Inn Radisson Danube Bratislava

Harmonogram

Reportáź

Partneri

Spíkri

Mgr. Katarína Miroš Baniari

Antropologička, výživová a pohybová koučka

Som antropologička, poradkyňa, autorka online programov PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® a natáčam podcast Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena, ako žiť v súlade so svojím telom. Prešla som si od nadšenkyne cez študentku a trénerku až na dnešné miesto, kde pomáham ženám naprávať menštruačné cykly, žiť v súlade s ich ženským telom, stať sa maminou či podnikateľkou. 

Milujem život, fascinuje ma ženské telo a som nesmierne zvedavá, aký potenciál v sebe skrýva každá jedna žena. Rozhodla som vzdelávať a tvoriť silné ženy, ktoré svet potrebuje. A to tým, že im otváram oči, som radikálne úprimná a dávam im odpovede na ich nikdy nezodpovedané otázky. 

Nikola Hanusková

Zakladateľka prvého slovenského webu/Eshopu s názvom Holi foli, ktorý sa venuje téme PCOS (syndrómu polycystických ovárií)

Na základe vlastnej niekoľko ročnej skúsenosti s PCOS a prehlbovania sa do ženského zdravia sa rozhodla odovzdať nazbierané informácie ženám na Slovensku. Jedným z hlavných cieľov je aj to, aby sa začalo viac o tomto probléme hovoriť, pretože ním trpí približne 8-13% žien vo fertilnom veku a je jedným z najčastejších príčin neplodnosti. Okrem osvety v rámci tejto témy, či podpory žien s PCOS priniesla na slovenský trh aj výživové doplnky, ktoré na u nás chýbali.

Mirka Luberdová

Odborníčka na zdravú výživu, influencerka, mama a bývalá modelka

Je vyštudovaná zdravotná sestra s certifikátmi z výživového poradenstva. Jej špecializáciou je udržiavanie optimálneho, vyváženého zdravia pomocou výživy a zdravého životného štýlu. Už niekoľko rokov vedie blog o zdravom stravovaní. Verejnosť ju môže poznať ako bývalú modelku a vicemiss súťaží Miss Slovensko a tiež Miss Europe.

PharmDR. Veronika Sivová PhD.

Výživová poradkyňa

Vyštudovala som farmáciu a následne aj doktorát na medicíne v odbore farmakológia, no dnes sa venujem alternatívnym možnostiam liečby a prevencie ochorení, najmä prostredníctvom úpravy životosprávy, zmenou výživy, užívaním liečivých rastlín a jógou. 

PharmDr. Jan Martin, Ph.D.R.

Herbarista, autor receptúr bylinkových čajov LEROS a fytoterapeut

Vyštudoval magisterský odbor farmácie na Univerzite Karlovej a potom absolvoval postgraduálne štúdium tamtiež. 15 rokov bol odborným asistentom na katedre farmakognózie Farmaceutickej fakulty UK. Je autorom alebo spoluautorom cca 40 odborných a populárno vedeckých publikácií. V súčasnej dobe pôsobí ako poradca a vedúci fytoterapeutickej ordinácie pre Českú fytoterapeutickú akadémiu v Hradci Králové.

Tatiana Barillová

Kvalifikovaný lektor všímavosti (mindfulness)

Pôsobila vyše 15 rokov v oblasti ľudských zdrojov. Dnes sa naplno venuje téme Mindfulness. Mindfulness je základná ľudská schopnosť, ktorá nás vracia z preťaženej mysle k vnímaniu a cíteniu, z minulosti a budúcnosti späť do prítomnosti. Mindfulness je účinná technika a spôsob nastavenia mysle na zvládanie každodenného stresu, (nielen) pre ľudí, ktorí sú preťažení, hľadajú cestu, ako opäť získať ľahkosť bytia, radosť a rovnováhu v pracovnom, osobnom či rodinnom živote.

Mgr. Žaneta Hrubá

Lekárnička, alchymistka, poradkyňa v oblasti fytoterapie a celostnej medicíny, zakaldateľka YharmonY

Vyštudovala som farmáciu, ale samotným vzdelaním, moja duša alchymistu a liečiteľa v jednom, nebola uspokojená. Neustále si rozširujem svoje vedomosti, prepájam svet východu a západu,  venujem sa poradenstvu v oblasti fytoterapie a celostnej medicíny. Na každý zdravotný problém sa pozerám v súvislostiach, nepotláčam príznaky, ale hľadám príčinu, na úrovni telesnej či emocionálnej. Zároveň sa venujem alchýmii liečivých prípravkov podľa vlastných receptúr a tiež výrobe prírodnej kozmetiky, určenej pre harmóniu tela i duše   Moje životné motto “všetko so všetkým súvisí” vyjadruje značka YharmonY – v harmónii s prírodou.

Vytvorila som špeciálnu kolekciu prípravkov, ktorá zahŕňa pomoc pre ženy v každom období – od mladých dievčat až po zrelé ženy. Nazvala som ju HARMÓNIA ŽENY. Je veľmi dôležité, aby sme si uvedomili, že pokiaľ budeme v harmónii my, ŽENY, potom bude v harmónii celý svet 

Ing.Zuzana Ondrisová

Lektorka a školiteľka tvárovej jogy na Slovensku a v Čechách

Témou prirodzeného omladenia tváre sa zaoberá od roku 2013. O účinkoch omladzovacích metód sa presvedčila najskôr sama na sebe a následne pomohla tisíckam žien, ktoré absolvovali jej živé či online kurzy.Vo svojej praxi kombinuje techniky cvičenia, masáží, bankovania a tejpovania.
V roku 2018 spustila vzdelávací program pre budúce lektorky tvárovej jogy pod svojou značkou FACE YOGA Institute ®. Je autorkou knihy Omladnite s tvárovou jogou.
Jej cieľom je, aby sa tvárová joga stala prirodzenou súčasťou starostlivosti o tvár každej ženy.

Ľubica Farkasová

Numerology Coach, Lift up academy
Koučing, poradenstvo v oblasti work-life balansu

Pomáham ženám (99%) budovať pevné korene a tým získať rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote.

Sebapoznaním a v súlade s ich hodnotami. Krok po kroku si posvietime na oblasť mysle, zdravia, ale aj duše.

Hodnoty, ktorými sa v živote riadim ja sú:

SLOBODA * RODINA * ZDRAVIE

RNDr. Elena Tibenská, PhD.

Medicínska riaditeľka spoločnosti Medirex

Je absolventkou Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, odbor molekulárna biológia a genetika. V roku 1997 absolvovala špecializačné štúdium v laboratórnych metódach v klinickej imunológii. V roku 2004 absolvovala certifikačný program „Health management and public health“ organizovaný pod záštitou University of Scranton a v roku 2006 ukončila doktorandské štúdium. Od roku 1994 sa venuje imunológii, najskôr na oddelení klinickej imunológie v Detskej fakultnej nemocnici v Bratislave, kde sa podieľala na riešení viacerých výskumných projektov. 

V roku 2006 zakladala v Medirexe oddelenie klinickej imunológie, kde dodnes pôsobí v úlohe odborného garanta a zastáva aj funkciu medicínskej riaditeľky tejto spoločnosti. V spolupráci s kolegami pod jej vedením sa toto oddelenie zaradilo medzi najväčšie a najmodernejšie laboratórium vo svojom odbore na Slovensku. V odbornej praxi sa špecializuje hlavne na prietokovú cytometriu, ale aj na vyšetrenie autoprotilátok, alergií a rozvoj diagnostiky v reprodukčnej imunológii. Pravidelne prednáša na domácich a zahraničných kongresoch a konferenciách, spolupracuje s Lekárskou fakultou Univerzity Komenského na výskumných projektoch, vedie bakalárske a diplomové práce na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského a Filozofickej fakulte Univerzity Komenského.

Zuzana Zajacová

Lektorka Modernej sebeobrany

Jedna z prvých lektoriek Moderní sebeobrany na Slovensku. Zuzana študuje na Univerzite veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach, pracuje ako osobná asistentka pre ľudí so zdravotným postihnutím. Má priamu skúsenosť s násilím a aj to z nej robí silnú, hrdú a inšpiratívnu ženu. Pomáha ľuďom postaviť sa strachu, postaviť sa za seba samých a použiť svoj hlas ako zbraň. Zuzana bojuje proti násiliu, proti mýtom a škodlivým stereotypom. Naučí vás, ako si hájiť vlastné hranice a ako hovoriť NIE!

Simona Mačorová

Partnerská a sex koučka, lektorka sexuálnej výchovy a autorka kartovej hry Pomiluj Ma

Misiou Simony je posilniť ľudí aby prijali svoju sexualitu a transformovali svoje vzťahy a sexuálny život.

Simona je certifikovaná EMCC (European Mentoring and Coaching Council) a Embodiment ICF koučka, prešla akreditovaným vzťahovým a sex koučingovým výcvikom cez AETS (Asociación española de terapia sexual y sex coaching), akreditovaným tréningom na lektorstvo vzťahovej a sexuálnej výchovy cez ACET UK.

Simona je aktívna členka Spoločnosti pre plánované rodičovstvo, kde v jej náplni práce je priprava a realizácia edukatívnych workshopov, zameraných hlavne na dospelých. Simona sa aktívne venuje tantre a ukončila druhý ročník intenzívneho kurzu cez Atman International federation of Yoga and Meditation.

Simona je odhodlaná mama, milujúca partnerka a zvedavá žena, ktorá je zaviazaná priniesť viac radosti, autentickosti a hravosti do intímneho života ľudí. Otvára úprimné konverzácie o vzťahoch a sexualite.

Milena Minichová

Ambasádorka konferencie, herečka, matka, cestovateľka

“Zdravie je pre mňa zásadná priorita. Zdravie fyzické, ale najmä psychické. Budovanie imunity a zdravý životný štýl, prevencia a pozitívne myslienie je jadrom dobrého života.”

Mgr. Martin Šmahel

Tréner, moderátor a event speaker, majiteľ vegan e-shopu šmakoty.sk

V roku 2007 vyštudoval v Bratislave FTVŠ UK odbor trénerstvo, 12 rokov pôsobil ako osobný tréner v prémiových fitnesscentrách, neskôr aj v TV Markíza (v projekte “O 10 rokov mladší”).
Pravidelne dlhodobo aktívne športuje, vegánom z presvedčenia je od januára 2019 odkedy sa stravuje čisto rastlinne a neustále sa v tejto oblasti vzdeláva. K tejto téme spolu s Erikom Janščákom pravidelne vysielajú podcast Vegavolt a Martin je aktívny aj na Instagrame.

MUDr. Boris Bánovský

Medicínsky riaditeľ v Kúpeľoch Piešťany

Absolvent Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, so 7-ročnou aktívnou lekárskou praxou, so špecializáciou na všeobecnú/úrazovú chirurgiu a so 17-ročnými rozsiahlymi skúsenosťami a znalosťami v oblasti obchodu so zdravotníckymi pomôckami doma aj v zahraničí . Má tiež 2-ročné skúsenosti vo vedúcich pozíciách v štátnom zdravotníctve. Posledné 3 roky pôsobí ako medicínsky riaditeľ v Kúpeľoch Piešťany na Slovensku (člen skupiny Ensana Health Spa Resorts Group) a zároveň ako Group Medical Director pre skupinu Ensana Health Spa Resorts. Hovorí plynule 4 jazykmi. Vo voľnom čase aktívne športuje a okrem hudby a výtvarného umenia 80. – 90. rokov je fanúšikom Formuly 1.

 Za jeden deň absolvujete množstvo prednášok, diskusií a konzultácií s lekármi. Môžete si zacvičiť, otestovať sa, absolvovať jednoduché vyšetrenia či nastaviť si jedálniček.

Harmonogram

8:00

Expo zóna, cvičenie

9:45 - 10:00

Oficiálne otvorenie konferencie

10:00 - 10:15
Ranná mindfulness meditácia

Ranná mindfulness meditácia

Tatiana Barillová

Začneme deň s jasnou správou pre myseľ: menej stresu a viac rovnováhy. Nastavíme nášmu dňa zámer a naladíme sa na seba.

10:15 - 10:35
Ktorá potravina je pre vás liekom a ktorá jedom? Odhaľte potraviny, ktoré vám škodia.

Ktorá potravina je pre vás liekom a ktorá jedom? Odhaľte potraviny, ktoré vám škodia.

RNDr. Elena Tibenská, PhD.

Zvykne vás bolieť hlava? Možno sa zrazu cítite príšerne vyčerpaní, alebo vám nebodaj zle trávi?

Rozhodne vám telo signalizuje, že niečo nie je v poriadku. Natíska sa otázka, či za tým stojí alergia, intolerancia alebo niečo úplne iné. Počet ľudí s podobnými príznakmi narastá.

Mnohé potraviny, ktoré spôsobujú intolerancie, sú do istej miery identické s tými, ktoré spôsobujú aj alergie. Ako však zistiť čo je príčinou zdravotných problémov? Moderná laboratórna diagnostika dnes už vie odhaliť potraviny, ktoré môžu byť pre vás jedom. Zverte sa do rúk skúsených odborníkov.

10:35 - 10:55
Ako zmierniť PMS

Ako zmierniť PMS

Mgr. Katarína Miroš Baniari

10:55 - 11:40

Prestávka

11:40 - 12:20

Vegánstvo – na čo dbať a na čo si dať pozor - diskusia

12:20 - 12:40
Aby chrbát nebolel

Aby chrbát nebolel

MUDr. Boris Bánovský

12:40 - 14:00

Obedová prestávka

14:00 - 14:25
 Byliny pre zdravý spánok

Byliny pre zdravý spánok

PharmDr. Jan Martin, Ph.D.

Herbarista PharmDr. Jan Martin, Ph.D., autor receptúr bylinkových čajov LEROS a fytoterapeut, vás zasvätí do tajomstva ľudského spánku, poradí ako na nespavosť a predstaví byliny, ktoré vás uspia.

Pozve vás tiež ku stánku LEROS, kde budete môcť ochutnať ním zostavené bylinné zmesi.

14:25 - 14:45
Keď sa moderná farmácia spojí s múdrosťou prírody

Keď sa moderná farmácia spojí s múdrosťou prírody

Mgr. Žaneta Hrubá

14:45 - 15:25

Prestávka

15:25 - 15:55
Sex a najčastejšie mýty o ňom

Sex a najčastejšie mýty o ňom

Simona Mačorová

Partnerom prednášky sú:

Medochemie Slovensko

iSEXshop

15:55 - 16:05

Poďakovanie, skončenie oficiálnej časti, tombola

16:05 - 16:35
Talkshow s ambasádorkami

Talkshow s ambasádorkami

Mirka Luberdová

16:35 - 17:35

Koučingové kruhy

Prihlasovanie koučingové kruhy

S odborníčkami sa spolu povenujeme rôznym támam:

 1. Nikola Hanusková (Holi foli) – zdieľanie o PCOS: Na evente vytvoríme malú komunitu, kde sa môžete podeliť o svojich skúsenostiach s PCOS, porozprávať sa bez hanby, či súdenia. Diskusia bude otvorená všetkým, kto hľadá rady, alebo len podporu od iných žien. Hovoriť sa bude aj o odporúčaniach a tipoch ako upraviť symptómy PCOS prirodzenou cestou.
 2. Mgr. Žaneta Hrubá: Od dievčaťa k zrelej žene - buďme stále v rovnováhe - V menšom kruhu prítomných žien sa budeme rozprávať o najčastejších problémoch spojených so ženským cyklom:Slabá vs. silná, či nepravidelná menštruácia.
  Bolesti u mladých dievčat, predmenštruačný syndróm.
  Málokrvnosť, ako doplniť straty železa pomocou bylín.
  Hormonálna nerovnováha u žien stredného veku a v menopauze.Témy, ktoré ženy najviac trápia. Ako sa dá pomôcť pomocou fytoterapie, psychosomatické súvislosti.
 3. Ľubica Farkasová:Ako nevyhorieť a vniesť jednoduchosť do svojho života.

Čo všetko vplýva na naše zdravie z pohľadu dátumu narodenia (od znamenia až po elementy).

8:00 - 18:00
MEDOCHEMIE Ltd. Slovensko

MEDOCHEMIE Ltd. Slovensko

MEDOCHEMIE Ltd. Slovensko

Medochemie si dovoľuje pozvať zástupkyne nežného pohlavia, aby prenikli do tajov sveta intímneho zdravia, prirodzenej dokonalosti a ženskej krásy.

8:00 - 18:00
Inca Collagen

Inca Collagen

Inca Collagen Slovensko

- ochutnávka čistého morského kolagénu bez prísad

- vzorka pre každú účastničku

 • konzultácia a poradenstvo

8:00 - 18:00
Šťavnatý zážitok plný chuti a vitamínov z prírody

Šťavnatý zážitok plný chuti a vitamínov z prírody

VELY

Vely je koncept šťavnatých vitamínov určený Velinkám - ženám každého veku, ktoré majú svoje túžby. Odpovedá na ich potreby podľa obdobia života, v ktorom sa nachádzajú, aby mohli žiť svoj nádherný - lovely, teda vely život.

- ochutnávky

- prezentácia produktov

- poradenstvo

8:00 - 18:00
Medirex

Medirex

Medirex

Najväčšie a najmodernejšie centrálne laboratóriá nielen na Slovensku, ale aj v strednej a východnej Európe.

Neviete sa rozhodnúť, aké vyšetrenie je pre vás vhodné?

Absolvujte u nás konzultácie a poradenstvo v oblasti laboratórnych vyšetrení alergií a potravinových intolerancií (k dispozícii budeme mať dve naše zástupkyne – garantku klinickej imunológie a alergológie laboratórií Medirex RNDr. Elenu Tibenskú, PhD. a manažérku klinickej imunológie a alergológie laboratórií Medirex Mgr. Kinga Szabóovú.

8:00 - 18:00
Gyncare

Gyncare

Gyncare

Gyncare centrum pre asistovanú reprodukciu

Poradenstvo v oblasti prekoncepčnej starostlivosti a možností zachovania plodnosti žien aj vo vyššom veku.

Spoznajte social freezing

Poskytneme vám poradenstvo v oblasti reprodukčného zdravia a dozviete sa viac o možnostiach zachovania plodnosti do vyššieho veku, pretože dnešné ženy chcú byť na materstvo viac pripravené. Treba však myslieť na riziká. Príliš dlhé odkladanie tehotenstva môže pripraviť ženu o šancu mať geneticky vlastné dieťa. Dá sa poistiť plodnosť?

Riešením je social freezing – zmrazenie a uskladnenie vlastných vajíčok. Je určitým poistením, že ak sa žena predsa len rozhodne mať dieťa, nebude už neskoro. Odobraté vajíčka nestarnú, preto umožnia byť matkou aj vo vyššom veku.

8:00 - 18:00
Prezentácia, testovanie prírodných čistiacich produktov

Prezentácia, testovanie prírodných čistiacich produktov

PÁNBACH

8:00 - 18:00
YHARMONY JE MOJA ALCHÝMIA

YHARMONY JE MOJA ALCHÝMIA

YHARMONY

Ukážka a testovanie produktov, ktoré sú zostavené pre potreby žien každého veku, teda od dospievajúcich dievčat až po zrelú ženu.

 • zmesi čajovín
 • balzam na vtieranie do podbruška pri bolestivej menštruácii
 • liečivý olej používaný pri cystách v prsníku
 • tinktúra na hormonálnu rovnováhu v menopauze

Konzultácie počas dňa - registrujte sa na: Prihlasovanie konzultácie one to one

8:00 - 18:00
 iSEXshop.sk

iSEXshop.sk

iSEXshop.sk

Predstavenie venušiných guličiek a ich vysvetlenie ako produkt funguje, dámy si ich môžu pozrieť a poradiť sa čo sa týka váhy a veľkosti jednotlivých guličiek.

Tiež poradíme s výberom a dostanú aj šikovnú príručku, ktorá podrobne všetko vysvetluje a ilustruje. Predstavíme aj lubrikačné gély, ktoré majú stále v našich spálňách značné tabu, no netreba sa ich báť, vedia pomôcť s bolesťou pri sexe, rovnako ako s vaginálnou suchosťou.

8:00 - 18:00
Sebapoznanie a otázky s ním spojené

Sebapoznanie a otázky s ním spojené

Ľubica Farkasová

-        Zdravie a psychosomatika z pohľadu čísiel.

-        Rovnováha v živote v každej etape ženy (ako slobodná, počas materskej dovolenky, ako pracujúca)

-        Nordic walking a jeho benefity. Tzv. „severská chôdza“ znižuje riziko chronických ochorení, pomáha pri nadváhe, zvyšuje imunitu a na rozdiel od behu nezaťažuje kĺby.

Konzultácie počas dňa - prihláste sa na: Prihlasovanie konzultácie one to one

8:00 - 18:00
Holi foli

Holi foli

Holi foli

Uprav prejavy symptómov PCOS bez hormónov

Holi foli - eshop s prírodnými výživovými doplnkami. Bol založený primárne pre ženy s PCOS, ale portfólio ponuky sa rozširuje. Kvalitné produkty 🌱 vyrobené v Nemecku sú vhodné pre ženy každého veku. 

 • ochutnávka
 • prezentácia produktov
 • konzultácia a poradenstvo

 

8:00 - 18:00
Samovyšetrenie prsníkov, meranie CO vo výdychu pomocou smokerlyzera

Samovyšetrenie prsníkov, meranie CO vo výdychu pomocou smokerlyzera

Liga proti rakovine

8:00 - 18:00

Obchodné oddelenie Britského veľvyslanectva, britská kampaň GREAT

V role hlavného partnera podujatia obchodné oddelenie Britského veľvyslanectva v rámci britskej kampane GREAT dňa 22. októbra predstaví britské značky TESCO F&F, Regatta+Dare2B, Haleon, Piešťanské kúpele, Salt of the Earth, UpCircle Beauty™, 001 Sincare, Tom’s Tea, SANCTUARY SPA a Paper Lounge.

8:00 - 18:00
Doplňte si silu bioaktívnymi vodami

Doplňte si silu bioaktívnymi vodami

SPACElab

Ochutnávka a produkty pre účastníčky eventu:
- Bioactive water74
- ostatné produkty firmy

8:00 - 18:00
Prezentácia - Aniónové vložky AUNITY ANION

Prezentácia - Aniónové vložky AUNITY ANION

aunity

Aniónové vložky AUNITY ANION svojimi vlastnosťami prevyšujú bežné dámske vložky.

Hygienické menštruačné vložky a intímky od spoločnosti Aunity s turmalínom sú obohatené o aktívny kyslík, nanotechnológiou o striebro a obsahujú až 5800 aniónov/cm³. Aniónová vrstva sa aktivuje pri telesnej teplote a vlhkosti napríklad v intímnych partiách. Anióny sú známe svojim antibakteriálnym a protizápalovým pôsobením. Po uvoľnení vysielajú intenzívny prúd aniónov prospešných pre ľudský organizmus, vďaka čomu pomáhajú v boji proti baktériám a eliminujú zápach, zároveň udržiavajú optimálne pH a zdravie vaginálnej oblasti.

Sú vyrobené z prírodných materiálov, bez použitia chemikálií, aromatických látok, či ďalších aditív.
Majú predlžený čas bezpečného použitia udržujúci antibakteriálne a protizápalové pôsobenie až 20 hodín vďaka patentovanej anionovej vrstve.

8:00 - 18:00
RINGANA – absolútna čerstvosť v kozmetike a výživových doplnkoch

RINGANA – absolútna čerstvosť v kozmetike a výživových doplnkoch

Dominika Hehenberger – samostatne pôsobiaci partner RINGANA

 

8:00 - 18:00
Ochutnajte zmes čajov namiešanú priamo od herbaristu

Ochutnajte zmes čajov namiešanú priamo od herbaristu

LEROS, s.r.o.

Herbarista PharmDr. Jan Martin, Ph.D., autor receptúr bylinkových čajov LEROS a fytoterapeut - príďte ku stánku LEROS, kde budete môcť ochutnať zostavené bylinné zmesi práve ním.

8:00 - 18:00
ESTY VEGAN

ESTY VEGAN

Esty

ESTY vegánske produkty vytvorené pre tvoje zdravie a sebalásku.
  • Ochutnávka vegánskych proteínov a tyčiniek
  • Prezentácia a poradentvo
  • Predaj produktov

8:00 - 18:00
Vyskúšajte si prvú pomoc v praxi

Vyskúšajte si prvú pomoc v praxi

Prvá pomoc zážitkom

8:30 - 9:15
Ranné cvičenie - Mobility

Ranné cvičenie - Mobility

Cvičisko

Zacvičte si s nami, ponaťahujte si telo a pripravte sa aktívne na celý deň pre seba, ktorý vás čaká :).

11:00 - 11:30
Tvárová jóga

Tvárová jóga

Ing.Zuzana Ondrisová

Na workshope si predstavíme tvárovú jogu teoreticky aj prakticky 🙂
Porozprávame sa o všetkých technikách - cvičenie, masáže, bankovanie a tejpovanie a niektoré z nich si vyskúšate aj samé na sebe. Bude to zábava :-).

12:40 - 13:00
Workshop Ženské bylinky

Workshop Ženské bylinky

Mgr. Žaneta Hrubá

Ukážeme si najznámejšie ženské bylinky, povieme si o ich využití.

Rozpoznávanie bylín v sušenom stave.

Ktoré byliny nie sú vhodné v tehotenstve a pri kojení.

Byliny na zvýšenie plodnosti.

Byliny používané v období menopauzy.

14:45 - 15:15
Moderná emancipačná sebaobrana

Moderná emancipačná sebaobrana

Zuzana Zajacová

Ako sa ohradiť proti oplznutým vtipom a nevhodným komentárom?
Čo povedať kolegovi, ktorý vás nenechá dohovoriť a skáče vám do reči?
Kedy je na mieste urobiť scénu a nebyť dobré dievča?

Dynamický workshop emancipačnej sebaobrany vás naučí ako sa za seba postaviť a ako si hájiť vlastné hranice. Slovne a s poriadnou dávkou sebavedomia!

15:25 - 16:05
Ako na diastázu brušných svalov

Ako na diastázu brušných svalov

Mgr.Adrianna Nagy Finta

Vysvetlenie problematiky diastázy + praktické cvičenie

SPRÁVNE DRŽANIE TELA

DIAGNOSTIKA DIASTÁZY

16:35 - 17:35
Intímna Komunikácia

Intímna Komunikácia

Simona Mačorová

Ako sa s partnerom/partnerkou rozprávať o sexe a sexualite?
Ako odhaliť svoje túžby?
Ako mu/jej povedať čo chcem?
odvážne. sebavedomo. hravo. a sexi.

lístky

celodenná vstupenka zdarma!

Registrácia

Čaká vás bohatý celodenný  program, zážitkové prednášky, vstup do expo zóny, konzultácie s odborníkmi, cvičenie a pozornosti od partnerov. 

V registrácii NIE JE zahrnutý obed.

pre koho je interaktívna konferencia určená?

 • PRE NÁS VŠETKY
 • PRE ŽENY
 • PRE MAMY
 • PRE DCÉRY

A ROVNAKO PRE NAŠICH MUŽOV, KTORÍ MAJÚ ZÁUJEM A PROAKTÍVNY PRÍSTUP K PREVENCII. 

na čo sa môžete tešiť?

 • interaktivita BUDEME SPOLOČNE CVIČIŤ,  ZABÁVAŤ SA A NAJMÄ VZDELÁVAŤ SA NA TÉMU ZDRAVIE, PREVENCIA A STAROSTLIVOSŤ O SEBA
 • vzdelávanie DEŇ NABITÝ MOTIVAČNÝMI PREDNÁŠKAMI, DISKUSIAMI 

Reportáž z konferencie

Generálni partneri

Hlavni partneri

Partneri

Fitness partner

Produktoví partneri

Mediálni a PR partneri