4. ročník v Bratislave

Dátum a čas

Kedy: 22.10.2022

Miesto

Hotel Park Inn Radisson Danube Bratislava

Harmonogram

Reportáź

Partneri

Spíkri

Mgr. Katarína Miroš Baniari

Antropologička, výživová a pohybová koučka

Som antropologička, poradkyňa, autorka online programov PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® a natáčam podcast Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena, ako žiť v súlade so svojím telom. Prešla som si od nadšenkyne cez študentku a trénerku až na dnešné miesto, kde pomáham ženám naprávať menštruačné cykly, žiť v súlade s ich ženským telom, stať sa maminou či podnikateľkou. 

Milujem život, fascinuje ma ženské telo a som nesmierne zvedavá, aký potenciál v sebe skrýva každá jedna žena. Rozhodla som vzdelávať a tvoriť silné ženy, ktoré svet potrebuje. A to tým, že im otváram oči, som radikálne úprimná a dávam im odpovede na ich nikdy nezodpovedané otázky. 

Nikola Hanusková

Zakladateľka prvého slovenského webu/Eshopu s názvom Holi foli, ktorý sa venuje téme PCOS (syndrómu polycystických ovárií)

Na základe vlastnej niekoľko ročnej skúsenosti s PCOS a prehlbovania sa do ženského zdravia sa rozhodla odovzdať nazbierané informácie ženám na Slovensku. Jedným z hlavných cieľov je aj to, aby sa začalo viac o tomto probléme hovoriť, pretože ním trpí približne 8-13% žien vo fertilnom veku a je jedným z najčastejších príčin neplodnosti. Okrem osvety v rámci tejto témy, či podpory žien s PCOS priniesla na slovenský trh aj výživové doplnky, ktoré na u nás chýbali.

Mirka Luberdová

Odborníčka na zdravú výživu, influencerka, mama a bývalá modelka

Je vyštudovaná zdravotná sestra s certifikátmi z výživového poradenstva. Jej špecializáciou je udržiavanie optimálneho, vyváženého zdravia pomocou výživy a zdravého životného štýlu. Už niekoľko rokov vedie blog o zdravom stravovaní. Verejnosť ju môže poznať ako bývalú modelku a vicemiss súťaží Miss Slovensko a tiež Miss Europe.

PharmDR. Veronika Sivová PhD.

Výživová poradkyňa

Vyštudovala som farmáciu a následne aj doktorát na medicíne v odbore farmakológia, no dnes sa venujem alternatívnym možnostiam liečby a prevencie ochorení, najmä prostredníctvom úpravy životosprávy, zmenou výživy, užívaním liečivých rastlín a jógou. 

PharmDr. Jan Martin, Ph.D.R.

Herbarista, autor receptúr bylinkových čajov LEROS a fytoterapeut

Vyštudoval magisterský odbor farmácie na Univerzite Karlovej a potom absolvoval postgraduálne štúdium tamtiež. 15 rokov bol odborným asistentom na katedre farmakognózie Farmaceutickej fakulty UK. Je autorom alebo spoluautorom cca 40 odborných a populárno vedeckých publikácií. V súčasnej dobe pôsobí ako poradca a vedúci fytoterapeutickej ordinácie pre Českú fytoterapeutickú akadémiu v Hradci Králové.

Tatiana Barillová

Kvalifikovaný lektor všímavosti (mindfulness)

Pôsobila vyše 15 rokov v oblasti ľudských zdrojov. Dnes sa naplno venuje téme Mindfulness. Mindfulness je základná ľudská schopnosť, ktorá nás vracia z preťaženej mysle k vnímaniu a cíteniu, z minulosti a budúcnosti späť do prítomnosti. Mindfulness je účinná technika a spôsob nastavenia mysle na zvládanie každodenného stresu, (nielen) pre ľudí, ktorí sú preťažení, hľadajú cestu, ako opäť získať ľahkosť bytia, radosť a rovnováhu v pracovnom, osobnom či rodinnom živote.

Mgr. Žaneta Hrubá

Lekárnička, alchymistka, poradkyňa v oblasti fytoterapie a celostnej medicíny, zakaldateľka YharmonY

Vyštudovala som farmáciu, ale samotným vzdelaním, moja duša alchymistu a liečiteľa v jednom, nebola uspokojená. Neustále si rozširujem svoje vedomosti, prepájam svet východu a západu,  venujem sa poradenstvu v oblasti fytoterapie a celostnej medicíny. Na každý zdravotný problém sa pozerám v súvislostiach, nepotláčam príznaky, ale hľadám príčinu, na úrovni telesnej či emocionálnej. Zároveň sa venujem alchýmii liečivých prípravkov podľa vlastných receptúr a tiež výrobe prírodnej kozmetiky, určenej pre harmóniu tela i duše   Moje životné motto „všetko so všetkým súvisí“ vyjadruje značka YharmonY – v harmónii s prírodou.

Vytvorila som špeciálnu kolekciu prípravkov, ktorá zahŕňa pomoc pre ženy v každom období – od mladých dievčat až po zrelé ženy. Nazvala som ju HARMÓNIA ŽENY. Je veľmi dôležité, aby sme si uvedomili, že pokiaľ budeme v harmónii my, ŽENY, potom bude v harmónii celý svet 

Ing.Zuzana Ondrisová

Lektorka a školiteľka tvárovej jogy na Slovensku a v Čechách

Témou prirodzeného omladenia tváre sa zaoberá od roku 2013. O účinkoch omladzovacích metód sa presvedčila najskôr sama na sebe a následne pomohla tisíckam žien, ktoré absolvovali jej živé či online kurzy.Vo svojej praxi kombinuje techniky cvičenia, masáží, bankovania a tejpovania.
V roku 2018 spustila vzdelávací program pre budúce lektorky tvárovej jogy pod svojou značkou FACE YOGA Institute ®. Je autorkou knihy Omladnite s tvárovou jogou.
Jej cieľom je, aby sa tvárová joga stala prirodzenou súčasťou starostlivosti o tvár každej ženy.

Ľubica Farkasová

Numerology Coach, Lift up academy
Koučing, poradenstvo v oblasti work-life balansu

Pomáham ženám (99%) budovať pevné korene a tým získať rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote.

Sebapoznaním a v súlade s ich hodnotami. Krok po kroku si posvietime na oblasť mysle, zdravia, ale aj duše.

Hodnoty, ktorými sa v živote riadim ja sú:

SLOBODA * RODINA * ZDRAVIE

RNDr. Elena Tibenská, PhD.

Medicínska riaditeľka spoločnosti Medirex

Je absolventkou Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, odbor molekulárna biológia a genetika. V roku 1997 absolvovala špecializačné štúdium v laboratórnych metódach v klinickej imunológii. V roku 2004 absolvovala certifikačný program „Health management and public health“ organizovaný pod záštitou University of Scranton a v roku 2006 ukončila doktorandské štúdium. Od roku 1994 sa venuje imunológii, najskôr na oddelení klinickej imunológie v Detskej fakultnej nemocnici v Bratislave, kde sa podieľala na riešení viacerých výskumných projektov. 

V roku 2006 zakladala v Medirexe oddelenie klinickej imunológie, kde dodnes pôsobí v úlohe odborného garanta a zastáva aj funkciu medicínskej riaditeľky tejto spoločnosti. V spolupráci s kolegami pod jej vedením sa toto oddelenie zaradilo medzi najväčšie a najmodernejšie laboratórium vo svojom odbore na Slovensku. V odbornej praxi sa špecializuje hlavne na prietokovú cytometriu, ale aj na vyšetrenie autoprotilátok, alergií a rozvoj diagnostiky v reprodukčnej imunológii. Pravidelne prednáša na domácich a zahraničných kongresoch a konferenciách, spolupracuje s Lekárskou fakultou Univerzity Komenského na výskumných projektoch, vedie bakalárske a diplomové práce na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského a Filozofickej fakulte Univerzity Komenského.

Zuzana Zajacová

Lektorka Modernej sebeobrany

Jedna z prvých lektoriek Moderní sebeobrany na Slovensku. Zuzana študuje na Univerzite veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach, pracuje ako osobná asistentka pre ľudí so zdravotným postihnutím. Má priamu skúsenosť s násilím a aj to z nej robí silnú, hrdú a inšpiratívnu ženu. Pomáha ľuďom postaviť sa strachu, postaviť sa za seba samých a použiť svoj hlas ako zbraň. Zuzana bojuje proti násiliu, proti mýtom a škodlivým stereotypom. Naučí vás, ako si hájiť vlastné hranice a ako hovoriť NIE!

Simona Mačorová

Partnerská a sex koučka, lektorka sexuálnej výchovy a autorka kartovej hry Pomiluj Ma

Misiou Simony je posilniť ľudí aby prijali svoju sexualitu a transformovali svoje vzťahy a sexuálny život.

Simona je certifikovaná EMCC (European Mentoring and Coaching Council) a Embodiment ICF koučka, prešla akreditovaným vzťahovým a sex koučingovým výcvikom cez AETS (Asociación española de terapia sexual y sex coaching), akreditovaným tréningom na lektorstvo vzťahovej a sexuálnej výchovy cez ACET UK.

Simona je aktívna členka Spoločnosti pre plánované rodičovstvo, kde v jej náplni práce je priprava a realizácia edukatívnych workshopov, zameraných hlavne na dospelých. Simona sa aktívne venuje tantre a ukončila druhý ročník intenzívneho kurzu cez Atman International federation of Yoga and Meditation.

Simona je odhodlaná mama, milujúca partnerka a zvedavá žena, ktorá je zaviazaná priniesť viac radosti, autentickosti a hravosti do intímneho života ľudí. Otvára úprimné konverzácie o vzťahoch a sexualite.

Milena Minichová

Ambasádorka konferencie, herečka, matka, cestovateľka

„Zdravie je pre mňa zásadná priorita. Zdravie fyzické, ale najmä psychické. Budovanie imunity a zdravý životný štýl, prevencia a pozitívne myslienie je jadrom dobrého života.“

Mgr. Martin Šmahel

Tréner, moderátor a event speaker, majiteľ vegan e-shopu šmakoty.sk

V roku 2007 vyštudoval v Bratislave FTVŠ UK odbor trénerstvo, 12 rokov pôsobil ako osobný tréner v prémiových fitnesscentrách, neskôr aj v TV Markíza (v projekte „O 10 rokov mladší“).
Pravidelne dlhodobo aktívne športuje, vegánom z presvedčenia je od januára 2019 odkedy sa stravuje čisto rastlinne a neustále sa v tejto oblasti vzdeláva. K tejto téme spolu s Erikom Janščákom pravidelne vysielajú podcast Vegavolt a Martin je aktívny aj na Instagrame.

MUDr. Boris Bánovský

Medicínsky riaditeľ v Kúpeľoch Piešťany

Absolvent Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, so 7-ročnou aktívnou lekárskou praxou, so špecializáciou na všeobecnú/úrazovú chirurgiu a so 17-ročnými rozsiahlymi skúsenosťami a znalosťami v oblasti obchodu so zdravotníckymi pomôckami doma aj v zahraničí . Má tiež 2-ročné skúsenosti vo vedúcich pozíciách v štátnom zdravotníctve. Posledné 3 roky pôsobí ako medicínsky riaditeľ v Kúpeľoch Piešťany na Slovensku (člen skupiny Ensana Health Spa Resorts Group) a zároveň ako Group Medical Director pre skupinu Ensana Health Spa Resorts. Hovorí plynule 4 jazykmi. Vo voľnom čase aktívne športuje a okrem hudby a výtvarného umenia 80. – 90. rokov je fanúšikom Formuly 1.

 Za jeden deň absolvujete množstvo prednášok, diskusií a konzultácií s lekármi. Môžete si zacvičiť, otestovať sa, absolvovať jednoduché vyšetrenia či nastaviť si jedálniček.

Harmonogram

lístky

celodenná vstupenka zdarma!

Registrácia

Čaká vás bohatý celodenný  program, zážitkové prednášky, vstup do expo zóny, konzultácie s odborníkmi, cvičenie a pozornosti od partnerov. 

V registrácii NIE JE zahrnutý obed.

pre koho je interaktívna konferencia určená?

  • PRE NÁS VŠETKY
  • PRE ŽENY
  • PRE MAMY
  • PRE DCÉRY

A ROVNAKO PRE NAŠICH MUŽOV, KTORÍ MAJÚ ZÁUJEM A PROAKTÍVNY PRÍSTUP K PREVENCII. 

na čo sa môžete tešiť?

  • interaktivita BUDEME SPOLOČNE CVIČIŤ,  ZABÁVAŤ SA A NAJMÄ VZDELÁVAŤ SA NA TÉMU ZDRAVIE, PREVENCIA A STAROSTLIVOSŤ O SEBA
  • vzdelávanie DEŇ NABITÝ MOTIVAČNÝMI PREDNÁŠKAMI, DISKUSIAMI 

Reportáž z konferencie

Generálni partneri

Hlavni partneri

Partneri

Fitness partner

Produktoví partneri

Mediálni a PR partneri