Nebbia

NEBBIA PRÍBEH

 

Kto stál na začiatku nášho príbehu? Stanka a Maťo, naši zakladatelia, a ich neuveriteľná vášeň a posadnutosť pre fitness a bodybuilding. Vďaka tejto vášni, ale aj vďaka potu, bolesti, odriekaniu a nehasnúcej motivácii, sa príbeh značky NEBBIA píše už od roku 1997.

S prvým vyrobeným kusom vznikol sen, ktorý sa vďaka skvelému NEBBIA teamu zmenil na cieľ. Cieľ byť absolútne najlepší na svete medzi značkami fitness a bodybuilding oblečenia.

Sme odhodlaní nielen tvoriť pre Teba oblečenie s najlepším dizajnom, kvalitou a funkčnosťou, ale hlavne Ťa motivovať, aby si šiel za vlastným snom tvrdohlavo, presne tak ako to robíme my.

Preto podporujeme najprestížnejšie súťaže na sveteako Mr. Olympia, Arnold Classic, EVLSa ďalšie, preto obliekame najlepších bodybuilderov, bikinárky, men’s physique športovcov, aby sme Ti vďaka nim rozpovedali príbeh tých najlepších, ktorí stáli na najväčších pódiách len vďaka tomu, že vytrvalo a s jasným cieľom išli za svojim snom, a to aj napriek neúspechom a pádom, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou tejto cesty.

Na to mysli vždy, keď si budeš obliekať oblečenie od nás. Mysli na to, že bez bolesti a odriekania svoj sen nedosiahneš. A mysli aj na radosť, ktorá s dosiahnutím sna prichádza. Spomeň si na to pri každom pohľade do zrkadla. Spomeň si na naše motto „YES YOU CAN!“.