Holi foli

Holi foli ponúka starostlivo vybrané doplnky výživy, ktoré sú vybrané na základe štúdií a skúseností, vlastnej aj iných žien. Zatiaľ je ich v ponuke iba pár, postupne budú pribúdať, preto nezabudni odoberať náš newsletter/followovať nás na Instagrame, aby si sa dozvedela všetky novinky. Považujem ich za esenciálne spolu s úpravou stravy a životného štýlu na zníženie, resp. vymiznutie prejavov mnohých symptómov PCOS a sú naozaj výborným pomocníkom k harmonizovaní a úprave cyklu.

Aj ženy, ktoré nemajú PCOS, môžu vyskúšať s láskou namiešaný čaj z lokálnych bylín, ktorý je vhodný  na hormonálnu rovnováhu, či bolestivú menštruáciou a výťažok putuje do českej neziskovej organizácie Indiánky.

 

Ako to vzniklo?

Sama mám za sebou niekoľkoročnú skúsenosť s PCOS a javí sa, že už sme konečne na jednej vlne. Na mojej ceste som si prešla rôznymi spôsobmi “liečby”, HA, či inými liekmi, niečo fungovalo, ale nič  dlhodobo, udržateľne. Čo je hlavné získala som veľa informácii, ktoré by som rada podala ďalej. Rozhodla som sa pre prirodzené postupné zmeny životného štýlu, ktoré nakoniec prispeli a pomohli k zlepšeniu symptómov. Žien s PCOS na Slovensku pribúda a čo mi chýbalo je nedostatočná informovanosť a možnosti kúpy výživového doplnku s obsahom Myo-inozitol & D-chiro inozitol, ktoré sa podľa štúdii ukazujú ako veľmi nápomocné v manažovaní PCOS. Po mojom prieskume som zistila, že z doplnkov dostupných na slovenskom trhu nebol ani jeden vyhovujúci, buď v nich nebolo obsiahnuté to čo by malo, alebo obsahovali alergény a ceny boli naozaj vysoké. A tak som sa rozhodla ženám sprístupniť doplnky, ktoré sú vysoko kvalitné, prírodné a sú bez umelých farbív, konzervantov, aróm a ďalších umelých prísad.

 

Prečo Holi foli?

Je to spojenie 2 slov, ktoré sa prepájajú s myšlienkou tohto projektu, webu a to:

Holi – zo slova holistický, Tento prístup rieši problémy na úrovniach: telo, myseľ, duša a to je pre PCOS ako multidisciplinárne ochorenie viac než vhodné.

Foli – zo slova folikul. Folikuly - hrajú dôležitú úlohu v rámci menštruačného cyklu a málo sa hovorí čo všetko zabezpečujú. Folikuly sú tekutinou naplnené útvary vo vaječníkoch. Každý folikul obsahuje jedno nedozreté vajíčko. Hormón FSH stimuluje vývoj folikulov a produkuje estrogén. Postupne sa hladina estrogénu zvyšuje a folikuly narastajú. Zatiaľ čo viaceré folikuly narastajú, jeden z nich sa stane dominantným 💪. Vajíčko v tomto folikule dozreje až počas ovulácie, praskne a z vaječníka sa uvoľní zrelé vajíčko. A ten príbeh potom už poznáme -> buď nastane menštruácia alebo oplodnenie 😊.

8:00 - 18:00

22.10.2022 EXPO zóna Bratislava 2022

Holi foli

Uprav prejavy symptómov PCOS bez hormónov

Holi foli - eshop s prírodnými výživovými doplnkami. Bol založený primárne pre ženy s PCOS, ale portfólio ponuky sa rozširuje. Kvalitné produkty 🌱 vyrobené v Nemecku sú vhodné pre ženy každého veku. 

  • ochutnávka
  • prezentácia produktov
  • konzultácia a poradenstvo