Ľubica Farkasová

Práci s ľudmi sa venujem viac ako 18 rokov. Roky v medzinárodnej korporácie, vlastná prax a veľa osobných životných skúseností. Pomáham ženám doslova vykročiť k životnej zmene, ku ktorej ony samé nemajú odvahu. Pomáham im znovuobjaviť ich integritu a zmeniť uhoľ pohľadu na ich životné témy. Mám za sebou Work-life balance retreat pre ženy a 100-vky rozborov, po ktorých ženy začali na sebe pracovať. Okrem toho mám blízko aj k zdravotným témam (liečba atopického ekzému), ktoré som dlho riešila s mladšou dcérou. Všetky tieto vedomosti (numerológiu, koučing, psychosomatiku) využívam a prepájam v rámci svojich konzultácií. A viac už o mne na: https://www.lubicafarkasova.sk/.

8:00 - 18:00

22.10.2022 EXPO zóna Bratislava 2022

Sebapoznanie a otázky s ním spojené

-        Zdravie a psychosomatika z pohľadu čísiel.

-        Rovnováha v živote v každej etape ženy (ako slobodná, počas materskej dovolenky, ako pracujúca)

-        Nordic walking a jeho benefity. Tzv. „severská chôdza“ znižuje riziko chronických ochorení, pomáha pri nadváhe, zvyšuje imunitu a na rozdiel od behu nezaťažuje kĺby.

Konzultácie počas dňa - prihláste sa na: Prihlasovanie konzultácie one to one

16:35 - 17:35

22.10.2022 Prednášky Bratislava 2022

Koučingové kruhy

Prihlasovanie koučingové kruhy

S odborníčkami sa spolu povenujeme rôznym támam:

  1. Nikola Hanusková (Holi foli) – zdieľanie o PCOS: Na evente vytvoríme malú komunitu, kde sa môžete podeliť o svojich skúsenostiach s PCOS, porozprávať sa bez hanby, či súdenia. Diskusia bude otvorená všetkým, kto hľadá rady, alebo len podporu od iných žien. Hovoriť sa bude aj o odporúčaniach a tipoch ako upraviť symptómy PCOS prirodzenou cestou.
  2. Mgr. Žaneta Hrubá: Od dievčaťa k zrelej žene - buďme stále v rovnováhe - V menšom kruhu prítomných žien sa budeme rozprávať o najčastejších problémoch spojených so ženským cyklom:Slabá vs. silná, či nepravidelná menštruácia.
    Bolesti u mladých dievčat, predmenštruačný syndróm.
    Málokrvnosť, ako doplniť straty železa pomocou bylín.
    Hormonálna nerovnováha u žien stredného veku a v menopauze.Témy, ktoré ženy najviac trápia. Ako sa dá pomôcť pomocou fytoterapie, psychosomatické súvislosti.
  3. Ľubica Farkasová:Ako nevyhorieť a vniesť jednoduchosť do svojho života.

Čo všetko vplýva na naše zdravie z pohľadu dátumu narodenia (od znamenia až po elementy).