Nediétuj! Zapoj sa s nami v roku 2021 do výzvy #prezdraviezeny

Mnoho ľudí si začiatkom roka zaumieni, že so sebou a svojim životom musí niečo spraviť. Presne tak to mala aj Janka pred viac ako šiestimi rokmi pozrala do zrkadla a necítila sa šťastne. 

Na vlastnej koži si vyskúšala rôzne díéty a zistila, že dlhodobý efekt a zdravie jej nepriniesla žiadna z nich. Postupne sa začala viac zaujímať o výživu a zdravý životný štýl a aktívne sa vzdelávať v danej oblasti. Postupom času zistila, že je to téma, ktorej sa chce venovať celoživotne. Tak vznikol aj jej projekt Nediétuj, z ktorého je jasné už na prvý pohľad, aké bude jeho zameranie. Spoločne s Jankou vás chceme počas roka sprevádzať a prinášať vám pravidelnú dávku inšpirácie v podobe článkov v našom magazíne PRE ZDRAVIE ŽENY.

zdravá strava
Zdroj. @nedietuj

Výzva na rok 2021

Nový rok 2021 má byť rokom veľkých zmien, prevratov, ale najmä nových začiatkov. Doprajme si aj my spoločne s Jankou, ktorá vás bude počas roka pravidelne sprevádzať a inšpirovať cestu za zdravým životným štýlom. Už žiadne rýchlovky, žiadne „rýchlokvasené“ diéty či sľubné prášky, ktoré vám zaručene prinesú efekt. Ak, tak to bude vždy len jojo efekt…

Našim spoločným poslaním je edukovať a navádzať ľudí k dlhodobej úprave stravovacích návykov, rovnako vás inšpirovať k aktívneho pohybu, správneho spánku a dobrej nálade.

Zvoľte si spolu s nami v roku 2021 cestu ku dlhodobému zdraviu. Žiadne skratky, ani rýchodiety. Ak rýchlovky, tak len na tanieri v podobe zdravých receptov. 

„Prosím nenaleťte na tieto úžasné diéty, aj keby to propagovala akákoľvek celebrita a tvrdila vám, že ona vďaka tomu schudla XY kilogramov a cíti sa úžasné. Keby tie diéty naozaj fungovali, tak by ich toľko nebolo a my by sme všetci boli super štíhli“: hovorí Janka.

Jedlo je tu pre nás a my ho potrebujeme na to, aby sme mohli fungovať, cítiť sa dobre a byť zdraví. Nájdite si čas na vyvážené jedlo, na pohyb, užívajte si to a uvidíte že aj váha pôjde postupne a hlavne s rozumom dole. Každý týždeň sa odteraz môžete tešiť an pravidelnú dávku inšpirácie! Želáme vám krásny týždeň z našej novej redakcie Pre zdravie ženy.

Vaša Lucka, Janka a Martina!

Zdieľať článok:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Podobné články