Čo zaujalo Akčné ženy na konferencii Pre zdravie ženy?

Konferencia Pre zdravie ženy sa konala v Bratislave dňa 22. októbra. Priniesla zaujímavé témy, interaktívne formáty, ako sa účastníci konferencie mohli aktívne zapojiť. Medzi účastníčkami boli aj Akčné ženy, členky Klubu Akčných žien. Aké sú ich dojmy z podujatia? Opýtali sme sa :).

Ako sa vám páčilo na konferencii Pre zdravie ženy?

Elena Bročková (manažérka Klubu akčných žien): Ako hosť som si konferenciu náramne užila. Bola to úžasná energia. Všetky ženy, ktoré sa chceli vzdelávať, dozvedieť sa niečo nové, inšpirovať sa navzájom, úplne ma to dojalo. Presne takto si predstavujem silu ženskej spolupráce. Konferencia bola perfektne zorganizovaná, prehľadná, všetko fungovalo, výborne odkomunikované na všetkých kanáloch. Expo bolo veľmi zaujímavé.  

Zuzana Šmahelová (členka Klubu akčných žien): Konferencia sa niesla vo veľmi príjemnej atmosfére, so záujmom  som si vypočula prednášky, workshop aj talk show. Vinárstvo Vinum Nobile Winery, v ktorého mene som na konferencii bola, rado toto skvelé podujatie podporilo. Okrem pozornosti pre všetkých účastníkov vo forme pekných zliav na nákup vín na e-shope www.vinumnobile.sk, sme potešili 3 výherkyne darčekovým výberom vín našich noviniek z rady Vinum Nobile – jemne perlivej dvojice Frizzanvina a modernými vínami rady Slovak Valley. 

Jana Kvasňáková (členka Klubu akčných žien): Témy boli veľmi dobré vyskladané. Musím povedať, že som sa ani minútu nenudila. Spríkri a aj moderátorka svoje úlohy zvládli veľmi pekne, hovorili pútavo. Expo bolo zaujímavé a taktiež výber partnerov :). Som rada, že som bola.

Alexandra Vrábelová (členka Klubu akčných žien): Ako účastníčka konferencie som bola nadšená výberom tém, ich rozmanitosťou, prepojením prednášok a cvičenia, a možnosťou zapojiť sa aj do koučingových kruhov. Konferencia bola skutočne interaktívna, bolo aj dosť náročné všetko naraz obsiahnuť, ten program bol naozaj nabitý. Vedela by som si predstaviť napríklad stráviť v Expozóne aj ďalšiu hodinu, a otestovať produkty či vyskúšať si prvú pomoc, čo som nestihla. 

Čo vás počas konferencie najviac zaujalo?

Elena Bročková (manažérka Klubu akčných žien): Najviac ma zaujala prednáška herbaristu Jana Martina z Lerosu a Žanetky Hrubej z YharmonY. Priznám sa, že hneď ako som prišla domov, som si od Žanetky objednala nejaké produkty. Perfektné bolo expo. Vystavovatelia v expe boli veľmi zaujímaví a bolo to interaktívne a také fajn neformálne. 

Zuzana Šmahelová (členka Klubu akčných žien): Veľmi ma oslovila prednáška od Žanetky, ktorá pôsobí ako  lekárnička, alchymistka, poradkyňa v oblasti fytoterapie a celostnej medicíny, zakladateľka YharmonY. Mala som možnosť sa s ňou osobne pozhovárať a aj touto cestou jej ďakujem za skvelé odporúčanie mastičky na atopický ekzém. Pán doktor Bánovský mal skvelú prednášku o chrbtici a o tom, ako môžeme v bežnom živote oddialiť problémy chrbta správnym sedením, vstávaním, dvíhaním či cvičením. Ale musím povedať, že najviac ma zaujal workshop našej členky Adri (Adrianna Nagy Finta) zameraný na diastázu po pôrode, skvelé intro do problematiky, cviky a jej osobná charizma u mňa zanechali dojem a boli mi inšpiráciou. Jediné, čo ma mrzí, že som pre chorobu dcérky a neskorší príchod nestihla prednášku o vegánstve, verím, že o rok 😊. 

A rozlúčkovou čerešničkou bola talkshow s ambasádorkami Mirkou a Milenkou. Obe sú inšpirujúce, krásne akčné ženy a maminy, ktoré prešli v osobnom živote viacerými výzvami. Veľmi pekne, pútavo a autenticky rozprávali o sebe, svojich deťoch, výzvach a úspechoch. 

Jana Kvasňáková (členka Klubu akčných žien): Témy boli veľmi dobre vyskladané. Musím povedať, že som sa ani minútu nenudila. Spríkri a aj moderátorka svoje úlohy zvládli veľmi pekne, hovorili pútavo. Expo bolo zaujímavé a taktiež výber partnerov 🙂 Som rada, že som bola :).

Alexandra Vrábelová (členka Klubu akčných žien): Absolvovala som všetky prednášky možno okrem jednej. Stihla som si zacvičiť tvárovú jogu a sebaobranu. Páčilo sa mi vystúpenie Katky Baniari o menštruácii a Simony Mačorovej o mýtoch v sexe, kde sme mohli cez slido tipovať správne odpovede. Pre mňa osobne bola veľmi užitočná aj prednáška o zdravom chrbte s praktickými ukážkami, ako správne sedieť alebo ako dvíhať bremená. Skvelou bodkou za programom bola talkshow – herečka Milena Minichová a výživová poradkyňa Mirka Luberdová boli veľmi prirodzené, milé a úprimné. Ich vystúpenie som si vyslovene užila. 

Zdieľať článok:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Podobné články