Simona Mačorová

Simona Mačorová je partnerská a sex koučka, lektorka sexuálnej výchovy a autorka kartovej hry Pomiluj Ma. Misiou Simony je posilniť ľudí aby prijali svoju sexualitu a transformovali svoje vzťahy a sexuálny život.

Simona je certifikovaná EMCC (European Mentoring and Coaching Council) a Embodiment ICF koučka, prešla akreditovaným vzťahovým a sex koučingovým výcvikom cez AETS (Asociación española de terapia sexual y sex coaching), akreditovaným tréningom na lektorstvo vzťahovej a sexuálnej výchovy cez ACET UK. Simona je aktívna členka Spoločnosti pre plánované rodičovstvo, kde v jej náplni práce je priprava a realizácia edukatívnych workshopov, zameraných hlavne na dospelých. Simona sa aktívne venuje tantre a ukončila druhý ročník intenzívneho kurzu cez Atman International federation of Yoga and Meditation.

Simona je odhodlaná mama, milujúca partnerka a zvedavá žena, ktorá je zaviazaná priniesť viac radosti, autentickosti a hravosti do intímneho života ľudí. Otvára úprimné konverzácie o vzťahoch a sexualite.

16:35 - 17:35

22.10.2022 Cvičenie a workshopy Bratislava 2022

Intímna Komunikácia

Ako sa s partnerom/partnerkou rozprávať o sexe a sexualite?
Ako odhaliť svoje túžby?
Ako mu/jej povedať čo chcem?
odvážne. sebavedomo. hravo. a sexi.
15:25 - 15:55

22.10.2022 Prednášky Bratislava 2022

Sex a najčastejšie mýty o ňom

Partnerom prednášky sú:

Medochemie Slovensko

iSEXshop

14:10-14:30

Bratislava 16.10.2021 Prednášky

Vďaka čomu sa cítime nažive? Znovuobjavenie erotizmu a jeho vplyvu na duševné zdravie