Pánske teplákové súpravy – nielen do telocvične. Pozrite sa, ako ich nosiť

Je viac ako pravdepodobné, že teplákovú súpravu máte práve na sebe, alebo ste sa z nej nedávno vyzliekli. No, a keď nie zo súpravy, tak z klasických teplákov určite. Niet divu, nosia sa naozaj jednoducho a sú neuveriteľne pohodlné a dostatočne univerzálne na nosenie v mnohých situáciách. V teplákových súpravách je toho však oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá. Ako ich teda nosiť počas bežných dní?

Ako nosiť teplákovú súpravu na šport, do posilňovne alebo na leňošenie?

Teplákové súpravy sú ideálne na to, aby ste sa počas tréningu udržali v teple. Nezáleží pritom na tom, či trénujete vonku alebo vnútri – poslúžia vám pri akomkoľvek športe alebo aktivite. Po rozcvičke, keď sa zahrejete, môžete bundu ľahko odhodiť a pokračovať v športovaní. Aj preto športovci milujú najmä mikiny so zipsom, ktoré im pomáhajú regulovať teplotu. Pokiaľ hľadáte súpravu na vonkajšie športy, rozhodne stavte na žiarivé farby a dbajte na to, aby set obsahoval reflexné prvky, vďaka čomu vás ako chodca alebo bežca vodiči jednoduchšie uvidia.

Teplákové súpravy sú ale skvelé aj na cvičenie v interiéri. Siahnite po skiny-fit teplákových súpravách, v ktorých vyniknú vaše svaly. Ideálne sú najmä na posilňovanie s činkami alebo na ľahké strečingové cviky. Oblečte si pod mikinu klasické funkčné tričko alebo tielko, ktoré vás zahreje, no zároveň sa v ňom počas cvičenia budete cítiť pohodlne a v suchu. Mikina by v tomto prípade mala byť dostatočne voľná alebo aspoň maximálne elastická, takže vás pri pravidelných pohyboch hore a dole nebude obmedzovať.

V prípade leňošenia si klasické pánske bavlnené teplákové súpravy zamilujete. Sú mäkké, pohodlné, voľné, a tak vás nikde nebudú tlačiť. Oblečte si pod mikinu klasické tričko s krátkym, alebo v chladnejších dňoch pokojne i s dlhým, rukávom. Obujte si pohodlné hrubé ponožky od babičky a užívajte si váš čas pre seba plnými dúškami!

Ako nosiť teplákovú súpravu do školy?

Či už plánujete študovať alebo sa baviť, pánske teplákové súpravy sú skvelou voľbou aj do školy. Oceníte ich najmä v pochmúrnych dňoch, keď neviete, čo si obliecť, prípadne keď jediné, na čo myslíte, je pohodlie. Pokiaľ siahnete po teplákovej súprave v neutrálnych farbách, vašim jediným problémom bude, akú farbu trička zvoliť. Každý deň si pritom môžete obliecť iné tričko a obuť iné tenisky – množstvo nových outfitov, ktoré tak dokážete vytvoriť, je naozaj nekonečné.

Skvelou možnosťou sú najmä svetríkové teplákové súpravy alebo elegantnejšie pôsobiace kúsky. Oblečte si k nim biele tričko, biele tenisky, prehoďte cez seba bomber bundu alebo kabát, na hlavu si dajte vlnenú čiapku, a môžete vyraziť. Tento športovo-elegantný outfit si jednoducho musíte zamilovať! Počas letných dní zase môžete elegantnejšie pôsobiace čierne alebo béžové tepláky skombinovať s tričkami s potlačou a špičkovými značkovými teniskami. Okolo krku si pre chladnejšie večery uviažte mikinu s kapucňou, a vyrazte na drink s priateľmi.

Ako nosiť teplákovú súpravu na každý deň?

Chcete na niekoho urobiť dojem ale nechcete sa vzdávať pohodlného oblečenia? Vypasované teplákové súpravy a tričká ukážu vašu ťažko nadobudnutú postavu. V tomto prípade však voľte bavlnené slim-fit tričká, nie extrémne upnuté tielka – tie môžu často pôsobiť nevkusne. Čisto biele tričko, béžová alebo pastelová tepláková súprava s oversized mikinou s kapucňou, a biele masívne tenisky – outfit, ktorý si môžete pokojne obliecť aj na rande, a to bez akýchkoľvek výčitiek.

Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek teplákovú súpravu a ľubovoľný outfit, na Bolf.sk nájdete široký sortiment pánskych teplákových súprav, z ktorých si každý pán nájde svoj obľúbený kúsok.

Zdieľať článok:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Podobné články