Všetko, čo chcete vedieť o dojčení – pridajte sa na webinár zdarma!

Plánujete alebo už čakáte prírastok do Vašej rodiny? Chceli by ste vedieť všetky informácie, ktoré budete v nasledujúcom období potrebovať?

Na tomto webinári sa budeme venovať dojčeniu, ktoré je súčasťou zdravej výživy bábätiek už od ich prvých chvíľ v maminom náručí. Na čo sa treba pripraviť? Čoho sa nebáť a ako urobiť všetko pre ten najlepší štart do života Vášho dieťatka?

REZERVUJTE SI SVOJU VSTUPENKU ZDARMA TU

Všetko, čo chcete vedieť o dojčení – webinár

 

Dojčenie správny štart

 1. Príprava na dojčenie počas tehotnosti
 2. Prvé priloženie, bonding
 3. Technika dojčenia
 4. Masáž prsníkov- oxytocínový reflex
 5. Dojčenie prvé dva dni
 6. Naliate prsníky
 7. Odsávať alebo neodsávať?
 8. Starostlivosť o prsníky
 9. Najčastejšie problémy a mýty
 10. DiskusiaKto bude webinár viesť? Kvalifikovaná pôrodná asistentka a laktačná konzultantka Nikola Glončáková. 🙂

  Čo nám o sebe prezradila?

  “Som Nikola Glončáková pôrodná asistentka. Mám 46 rokov. Vyštudovala som chemickú školu k práci pôrodnej asistentky som sa dostala v zrelom veku. Venujem sa jej päť rokov a pri práci využívam znalosti štyroch modulov laktačného konzultanta, certifikát psychofyzickej prípravy na pôrod. Momentálne pracujem  vo  fakultnej nemocnici v Ružomberku na oddelení šestonedelia,  kde naplno rozvíjam poradenstvo v oblasti dojčenia, robím  poradenstvo v dojčení v komunite. Pre mňa je moja práca poslaním, teším sa zo šťastných mamičiek, ktorým pomáham.”

  Hlavným partnerom podujatia je firma Alfamedica s.r.o. (Multi-Mam), ďakujeme, že sme vďaka jej podpore mohli webinár uskutočniť pre všetky záujemkyne zdarma :).

Zdieľať článok:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Podobné články