Powerlogy

POWERLOGY - Koncept funkčných potravín čistej chuti
Našou filozofia je zakódováná v chuti byť neustále o niečo lepší!
Fascinje nás tak vytvárať a vyvíjať funkčné produkty výnimočnej chuti.
Na čele zo zakladateľom a nadšeným biohackerom Dušanom Plichtom neustále hľadáme, objavujeme, testujeme a experimentujeme s vyberanými prírodnými ingredienciami.
Pracujeme aj so špeciálnymi funkčnými zložkami ako napríklad MCT, kolagén, kofeín, L-Theanín, Theobromín, či s vybranými probiotikami a polyfenolmi pre zlepšenie životosprávy, ale hlavne prispievajucími k lepšej funkcii mitochondrií ako základných energetických továrni buniek organizmu.
Produkty sú určené všetkým aktívnym ľuďom, ktorým záleži na životospráve a zlepšovaní vlastného výkonu.Nie len fyzického, ale aj mentálneho a celkovo tak zabezpečiť potrebnú energiu pre realizáciu vlastných cieľov naplneného života.
V POWERLOGY same však tiež aj gurmánmi a tak nám veľmi záleži aj na čistej a lahodnej chuti. Vyvíjame preto, čo najlepšie unikátne receptúry a použivame len ingredeincie vysokých štandardov kvality.
Všetky produkty POWERLOGY sú bez rafinovaného cukru, umelých prídavkov, farbív a konzervantov. Navyše produkty neobsahujú ani lepok, laktózu, či sóju a tak sú vhodné aj pre rôzne špecifické skupiny ako sú Paleo, Vegetariáni, či dokonca Vegáni.
Víziou POWERLOGY je pomôcť ľuďom pozitívne meniť stravovacie návyky v zmysle hesla EAT SMART – FEEL GREAT.
A teda zvýšiť uvedomelosť pre výber kvality, čistej chuti a zdravej energie pre aktívny život.
11:00-16:00

Bratislava 16.10.2021 EXPO zóna

Powerlogy

Tešiť sa môžete na skvelú čokoládu od Powerlogy pre každú účastníčku a ochutnávku viacerých produktov, ktoré potešia vaše zdravie aj chuťové poháriky.