Mgr. Žaneta Hrubá

Vyštudovala som farmáciu, ale samotným vzdelaním, moja duša alchymistu a liečiteľa v jednom, nebola uspokojená. Neustále si rozširujem svoje vedomosti, prepájam svet východu a západu,  venujem sa poradenstvu v oblasti fytoterapie a celostnej medicíny. Na každý zdravotný problém sa pozerám v súvislostiach, nepotláčam príznaky, ale hľadám príčinu, na úrovni telesnej či emocionálnej. Zároveň sa venujem alchýmii liečivých prípravkov podľa vlastných receptúr a tiež výrobe prírodnej kozmetiky, určenej pre harmóniu tela i duše   Moje životné motto "všetko so všetkým súvisí" vyjadruje značka YharmonY - v harmónii s prírodou.

Vytvorila som špeciálnu kolekciu prípravkov, ktorá zahŕňa pomoc pre ženy v každom období - od mladých dievčat až po zrelé ženy. Nazvala som ju HARMÓNIA ŽENY. Je veľmi dôležité, aby sme si uvedomili, že pokiaľ budeme v harmónii my, ŽENY, potom bude v harmónii celý svet :).

12:40 - 13:00

22.10.2022 Cvičenie a workshopy Bratislava 2022

Workshop Ženské bylinky

Ukážeme si najznámejšie ženské bylinky, povieme si o ich využití.

Rozpoznávanie bylín v sušenom stave.

Ktoré byliny nie sú vhodné v tehotenstve a pri kojení.

Byliny na zvýšenie plodnosti.

Byliny používané v období menopauzy.

14:25 - 14:45

22.10.2022 Prednášky Bratislava 2022

Keď sa moderná farmácia spojí s múdrosťou prírody

16:35 - 17:35

22.10.2022 Prednášky Bratislava 2022

Koučingové kruhy

Prihlasovanie koučingové kruhy

S odborníčkami sa spolu povenujeme rôznym támam:

  1. Nikola Hanusková (Holi foli) – zdieľanie o PCOS: Na evente vytvoríme malú komunitu, kde sa môžete podeliť o svojich skúsenostiach s PCOS, porozprávať sa bez hanby, či súdenia. Diskusia bude otvorená všetkým, kto hľadá rady, alebo len podporu od iných žien. Hovoriť sa bude aj o odporúčaniach a tipoch ako upraviť symptómy PCOS prirodzenou cestou.
  2. Mgr. Žaneta Hrubá: Od dievčaťa k zrelej žene - buďme stále v rovnováhe - V menšom kruhu prítomných žien sa budeme rozprávať o najčastejších problémoch spojených so ženským cyklom:Slabá vs. silná, či nepravidelná menštruácia.
    Bolesti u mladých dievčat, predmenštruačný syndróm.
    Málokrvnosť, ako doplniť straty železa pomocou bylín.
    Hormonálna nerovnováha u žien stredného veku a v menopauze.Témy, ktoré ženy najviac trápia. Ako sa dá pomôcť pomocou fytoterapie, psychosomatické súvislosti.
  3. Ľubica Farkasová:Ako nevyhorieť a vniesť jednoduchosť do svojho života.

Čo všetko vplýva na naše zdravie z pohľadu dátumu narodenia (od znamenia až po elementy).