Janette Šimková

KOUČINGOVÁ ZÓNA

Koučingová zóna: počas celého dňa je možné vyskúšať si koučing a jeho prínos pre vaše psychické zdravie a pohodu.

Janette Šimková je životná a vzťahová koučka, motivátorka, rečníčka, lektorka, mentorka, blogerka a idealistka veriaca v to, že každý máme schopnosti pracovať na sebe a plne rozvíjať aj skrytý potenciál. Prácu berie ako poslanie so zodpovednosťou pomáhať ľuďom k úspechu podľa ich predstáv.
Vo vydavateľste Portál jej v roku 2017 vyšla sebarozvojová kniha Žijte své lepší já. V roku 2019 vydala knihu a zápisnik: Knižka s ktorou sa dá žiť

11:05-11:25

Bratislava 10.10.2020 Online prednášky

Ako sa dostať zo začarovaného kruhu negatívnych myšlienok a cítiť sa vyrovnane?

Mentálny wellness možno charakterizovať ako myšlienkový program, ktorého cieľom je zlepšiť duševné zdravie, cítiť sa spokojne a šťastne. Zapracovaním na mentálnej stránke nášho ja zároveň pozitívne ovplyvníme aj zdravie nášho tela.

Na to, aby sme boli v dobrej myšlienkovej a duševnej kondícii potrebujeme dodržiavať isté psychohygienické pravidlá. Závisí to od toho, ako sa hlava dokáže dohodnúť so srdcom, aby sa nepreťahovali o to, kto má väčšiu moc. Takýto súlad medzi hlavou, srdcom a telom spôsobí, že sme vyrovnaní a nezvádzame súboj so sebou, ani s okolitým svetom.

Z prednášky sa dozviete, ako si:

•       udržať čistú hlavu aj pod tlakom,

•       budovať emočnú a mentálnu odolnosť, flexibilitu a stabilitu,

•       strážiť psychohygienu na udržiavanie sa v optimálnej výkonnosti.