Prečo prísť na konferenciu Pre zdravie ženy?

Každá žena si zaslúži čas pre seba. Môže ho využiť pri dobrej knihe,  v kine s partnerom, na káve s kamarátkou či prechádzkou v prírode. Skvelým spôsobom, ako si vyčistiť myseľ od každodenných starostí, pracovných problémov či povinností v domácnosti je urobiť si výlet do Bratislavy a užiť si rýdzo ženskú energiu na našej konferencii Pre zdravie ženy. Prinášame vám 10 dôvodov, prečo prísť medzi nás.

Odhodiť problémy. V momente, ako ráno nasadnete do auta alebo sa uvelebíte do svojho sedadla vo vlaku, pocítite, že toto je naozaj čas len a len pre vás. Ako nepopísaný hárok papiera sa pred vami rozprestiera niekoľko hodín nového dňa. Nemusíte odpovedať na nikdy nekončiace otázky vašich detí, pretože jeden deň s oteckom či starými rodičmi určite bez vás zvládnu, budete mať čas len pre svoje myšlienka a pocity. Naozaj si to zaslúžite.

Zasmiať sa s kamarátkou. V prípade, že vyrážate na konferenciu spolu s dobrou priateľkou, môžete si byť istá, že si užijete deň plný smiechu, dôverných rozhovorov a zdieľania zážitkov so svojou spriaznenou dušou.

Byť medzi výnimočnými ženami. Každá žena má svoj príbeh, ktorý ak je vypovedaný, dokáže meniť životy. Ženy na konferenciách rady diskutujú a skúmajú niektoré problémy, ktoré ich ovplyvňujú v podnikaní, ale aj v bežnom živote. Pomocou týchto konferencií sa ženy cez svoje príbehy navzájom posilňujú a nanovo si definujú svoje ciele a úspechy v podnikaní. Vďaka konferenciám, ako je aj tá naša, sú ženy inšpirované na sebe pracovať a nevzdávať sa.

Zdravie na prvom mieste. Zdravá žena je šťastná žena. Len vtedy, ak ste zdravá, dokážete sa s láskou starať o svoju rodinu a byť inšpirujúcou ženou, s ktorou sa dobre žije a pracuje. My, Akčné ženy, to veľmi dobre vieme a preto kladieme dôraz najmä na prevenciu a osvetu v oblasti zdravia žien. Na konferencie, ako svojich spíkrov, preto pozývame lekárov, psychológov, fyzioterapeutov, expertov v oblasti zdravej výživy a fundovaných koučov.

Prepájať sa s inými ženami. Ženské konferencie a eventy sú dokonalou platformou na vytváranie nových kontaktov a naštartovanie inšpirácie. Na takýchto stretnutiach získate príležitosť vybudovať si sieť nových kontaktov a príležitostí, či už podnikateľských alebo pracovných.

Rôznorodosť a inšpirácia. Na ženských podujatiach narazíte na rôzne typy žien s rôznymi skúsenosťami, pričom každá z nich má svoj originálny príbeh. Konferencií sa zúčastňujú ženy a spíkerky, aby sa podelili o slová povzbudenia a inšpiráciu v celej komunite. Preto sú takéto konferencie ideálne pre ženy, ktoré sa chcú prepojiť s inými ženami s otvorenou mysľou a získať zaujímavé príležitosti.

Darčeky. V neposlednom rade máme pre vás pripravené drobné, avšak zaujímavé darčeky a dokonca aj mimoriadne bohatú tombolu.

Ak teda chcete rásť osobnostne, profesionálne a dokonca aj ľudsky, zažiť niečo nové a spoznať ďalšie inšpirujúce ženy, naša konferencia Pre zdravie ženy je pre vás to pravé. Už teraz sa na vás tešíme. A nezabudnite: vstup je ZDARMA!

Zdieľať článok:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Podobné články