Pozývame ťa na JARNÝ VÍKENDOVÝ REŠTART

Dopraj si niečo výnimočné. Jedinečný zážitok, ktorý v sebe spája radosť z pohybu, pôžitok z harmonickej stravy a v dnešnej dobe tak potrebný  blahodárny relax.

Pozývame ťa na JARNÝ VÍKENDOVÝ REŠTART 31.3. – 3.4. 2022 v srdci Štiavnických vrchov, kde môžeš vnímať pokoj a krásu všetkými zmyslami. Náš pobyt je určený pre teba ak máš rada súkromie a uprednostníš útulnú pohodovú atmosféru chaty spojenú s luxusom pred hotelovými pobytmi.

Tešiť sa môžeš na dokonale vyvážený program, ktorý ti dobije baterky na dlhé mesiace a ulahodí tak tvojej fyzickej ako aj psychickej a emocionálnej stránke či chuťovým pohárikom. Pohybovými aktivitami ťa budú sprevádzať lektorky nášho štúdia Veronika Fuchsbergerová (certif. inštruktor Ashtanga yogy – RYT 200) a Katka Sjekelová (certif. inštruktor Pilates). O tvoje chuťové zážitky sa dokonale postará Ľubka Berecz.

Cena pobytu je 375 € a zahŕňa:

UBYTOVANIE 4 DNI /3 NOCI v CHALET SALAMANDRA, kde dokonalá harmónia dizajnu s okolím, súkromie, komfort, útulná atmosféra spojená s luxusom, krb,terasa, každá izba má vlastnú kúpeľňu a samostatné wc, wifi v priestoroch celého chaletu.

PLNÁ PENZIA, vlastná kuchyňa, stravovanie v súlade s ajurvédskymi sezónnymi princípmi, v prípade potravinovej intolerancie stravu upravíme.

ZÁŽITKOVÁ VEČERA

CACAO CEREMONY

CELODENNÝ PITNÝ REŽIM

CVIČENIE S LEKTOROM (Flow Yoga, Vinyasa Yoga Fyzio Pilates, Fit Pilates)

VEDENÁ MEDITÁCIA

SOUND HEALING (zvukoterapia).

TURISTIKA

BEŽECKÝ ŠPECIÁL

NEOBMEDZENÝ VSTUP DO WELLNESS (župany a papučky na izbe).

Všetky aktivity sú dobrovoľné a môžeš si sama vybrať, ktorých sa zúčastníš.

Max. počet účastníkov je 15 osôb. Rezervácia miesta a viac info na www.parkpilates.sk

+421907811334 alebo na +421949804298 (Veronika)
Obrázok zdroj: Freepik

Zdieľať článok:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Podobné články