Eva Štípalová

Mama na tretiu

Evka robí čo miluje a túži po tom, aby sme boli všetci zdraví.
Evka je trojnásobnou mamou podľa ktorej žena, ktorej záleží na zdraví žije taký život, v ktorom sa snaží byť šťastná.
“Každá sme iná, každá máme iné priority, sny. Myslím, že dôležité je robiť to, čo nás baví, čo nás napĺňa a vedieť si vytvoriť čas i pre seba samú a mať sa rada. O sebaláske sa teraz veľa píše, hovorí a je to naozaj veľmi dôležitá vec. Prijať sa, ľúbiť sa.”

Barbora Jelinek

Z denníka reumamy

Barbora, Barby je dvojnásobnou mamou a reumatičkou. Ako chronická pacientka má k téme zdravia veľmi blízko a na svojom instagramovom profile šíri osvetu o tom, že aj s reumou sa dá krásne žiť.

Konferencie sa zúčastnila 2x aj ako spíkerka.
Je členkou #prezdraviezeny tímu a prihovára sa vám z nášho IG účtu.
“Mám chronické ochorenie už 23 rokov a napriek tomu, že to nie je jednoduché, som presvedčená o tom, že aj s reumou sa dá krásne žiť. Všetko je totiž vždy uhol pohľadu.
Hrdo zastupujem všetky ženy so zdravotnými problémami, ktoré veľmi dobre vedia, že zdravie je to najdôležitejšie čo máme a preto by sme sa k nemu mali správať s úctou a patričnou dôležitosťou. Veď kto iný sa o nás postará, ak nie my sami?

MUDr. Diana Porubčanová

Rodinná lekárka

MUDr. Diana Porubčanová, známa na sociálnej sieti aj ako Rodinná lekárka, nám prostredníctvom svojich príspevkov prináša nielen iný pohľad na rodičovstvo a razí v našej medicíne cestu holistickému, teda celostnému prístupu, ale nám aj ukazuje, aké dôležité je pracovať na sebe a svojich vzťahoch.

Barbora Oparty

Mama dvoch detí, influencerka

Charizmatická Baška je mladá dvojnásobná mamina s pozitívnym prístupom k životu, láskou k prírode a rodine.
“Zdravie, fyzické i psychické je všetko, čo mám. Pilier, na ktorom môžem stavať všetko, na čo si len spomeniem. Od neho sa odvíja môj vzťah, moja rodina, moje záľuby i práca. Keď je ten pilier pevný, bude všetko pevné. Keď sme fyzicky a psychicky zdraví, dokážeme všetko, čo si zaumienime.”

Lucia Moncman

Fit mama projekt

Lucka je vyštudovaná kondičná trénerka so 14 ročnou tréningovou praxou. Úžasná motivátorka, dvojnásobná mama a zakladateľka Fit mama projektu- skupinového cvičenia pre mamičky s deťmi.
“Ukazujem a učím ženy ako sa pravidelne hýbať s úsmevom a vybudovať si pozitívny vzťah k sebe samej.”

MUDr. Sandra Plybon

Lekárka – funkčná medicína, autoimunita, rodinné lekárstvo

MUDr Sandra Plybon, IFMCP  – V roku 2006 sa stala lekárkou, keď ako čerstvá absolventka Karlovej univerzity v Prahe stískala v ruke vysokoškolský doplom so svojim menom. Potom ju vietor zavial za veľkú mláku do Spojených štátov amerických, za láskou, kde rozkvitla v úlohe matky. A napokon sa v roku 2018 ocitla aj v roli pacientkyMUDr Sandra Plybon, IFMCP