program

program v hlavnej sále

8:00-9:00

Registrácia, expo zóna, občerstvenie

8:45 - 9:00

Otvorenie

9:00-10:00
speaker-1
speaker-2

Ing. Iveta Konýčková

doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA

Mať dieťa je prirodzenou túžbou. Kedy treba prírode pomôcť? Dá sa plodnosť poistiť?

Veľká panelová diskusia spoločne s doc. MUDr. Silvia Toporcerovou, PhD., MBA, Ing. Iveta Konýčkovou, zdieľanie príbehu pacientky

10:00-10:20
speaker-1

Marcela Korčeková

Cesta za dieťaťom - ako na to

Rozhovor s psychologičkou a prvou fertility koučkou na Slovensku

10:20-10:40

Coffee break

10:40 - 11:10
speaker-1

Miroslava Luberdová

Miluj jedlo, ktoré miluje teba

Prednáška a diskusia.

11:10-11:40
speaker-1

MUDr. Renáta Lenártová, PhD.

Čo je v skutočnosti potravinová intolerancia. Ako zistím, že ju mám?

11:40-11:50

Coffee break

11:50-12:10

Pleť

Diskusia s dermatológom.

12:10-12:30
speaker-1

MUDr. Daniela Balcová

Hľadáte povolený doping? Vitamín C je odpoveď

12:30-13:30

Prestávka

Obed a cvičenie.

13:30-14:00
speaker-1

Monika Šrenkelová

Popôrodná diastáza - Ako získať späť moje bruško?

14:00-14:20

Ako sa starať o svoje oči?

14:20-14:30

Coffee break

14:30-15:00
speaker-1

Barbora Jelinek

Ako sa dá s reumou krásne žiť?

15:00-15:30
speaker-1

Ľubica Slatina

Zázraky sa dejú každý deň

Rozhovor s Ľubicou Slatina z Ligy proti rakovine a pacientkou z Nemocnice Šaca, ktorá úspešne prekonala rakovinu.

15:30-16:00
speaker-1

Ivana Rokyta

Cvičte a odmena vás neminie! Ako si vybrať to pravé cvičenie pre mňa?

16:00-17:00

Prestávka

Program v expo zóne a tanečnej sále.

17:00-19:00

Talkshow s akčnými ženami

Talkshow plná prekvapení. Zábava zaručená.

ČO VŠETKO ZAŽIJETE OKREM PODNETNÝCH DISKUSIÍ, ROZHOVOROV A PREDNÁŠOK?

 

» MASÁŽE
» VYŠETRENIA
» INDIVIDUÁLNE KONZULTÁCIE
» KOUČING
» CVIČENIE
» ZDRAVÁ STRAVAO

zacvičíme si s BODYBALANCE

PRE ZDRAVIE treba každý deň niečo urobiť. Preto začneme ráno hlbokým nádychom a výdychom. Ak máte chuť sa aj rozhýbať, doneste si so sebou pohodové oblečenie a podložku. Ráno začneme aktívne – BODYBALANCE. O čo ide? Je to mix pilatesu, jogy a thai chi, cvičenie ktoré vám ráno dodá energiu, silu a dobrú náladu. Je to cvičenie kde sa trénuje flexibilita tela, sila svalov a oddych mysle. Rozhýbať sa pravdaže môžete aj v tom, v čom budete oblečené. Teší sa na vás Tomáš Gall.

BODYJAM – choreografia predstavuje dokonalú kombináciu tanca a hudby. Nájdete v nej songy, ktoré sú práve “in” a aj najnovšie prvky tanečných štýlov. Ak chcete vyskúšať niečo nové, iné, BODYJAM vás určite dostane. House, Hip-hop, Drum´n´Bass, všetky štýly elektronickej tanečnej hudby tvoria dušu BODYJAM. Vyskúšame si to spoločne?

JOGA Flow – je kombinácia práce s mysľou (sústredenosť a pozornosť), energiou (kultivácia životnej energie prostredníctvom dychových cvičení) a telom (pohyby a polohy). Existuje jedna záhadná vlastnosť jogy, ktorá ju výrazne odlišuje od klasických západných fitness cvičení. Joga prináša okrem skutočných fyzických kvalít aj vnútornú silu, jasnosť a pokoj.

koučovacia zóna

monika-mihokova_koucingova-zona

Monika Mihoková je certifikovaná koučka, mentorka, konzultantka aj lektorka mäkkých zručností. Po viac ako 20tich rokoch pôsobenia v IT sektore na rôznych manažérskych pozíciách odišla a založila vlastnú firmu pod značkou Sense Solution.

Jej motto je: „Nasmerujem Vás na riešenie, ktoré Vám bude dávať zmysel!”. Je to akčná žena, ktorá skrz nadobudnutých skúsenosti a zručností pomáha individuálnym klientom, začínajúcim podnikateľom, ale aj mamičkám na materskej či rodičovskej dovolenke, nájsť ich zmysel a uplatnenie v živote.

Nasmeruje Vás na riešenie, ktoré Vám dá hlboký zmysel. Posvieti na miesta vo Vašom živote, kam sa ani nepozeráte či nedovidíte. Nájdete iný uhoľ pohľadu na Vašu tému či problém, ktorý Vás práve trápi a neviete si už dlhšie poradiť a posunúť sa ďalej. Využite túto šancu a nájdite aj vy svoje odpovede!

Monikin celý príbeh si môžete prečítať aj tu!

sprievodné aktivity

TANEČNÁ SÁLA

8:00-9:00

JOGAFLOW

Joga je kombinácia práce s mysľou (sústredenosť a pozornosť), energiou (kultivácia životnej energie prostredníctvom dychových cvičení) a telom (pohyby a polohy). Existuje jedna záhadná vlastnosť jogy, ktorá ju výrazne odlišuje od klasických západných fitness cvičení. Joga prináša okrem skutočných fyzických kvalít aj vnútornú silu, jasnosť a pokoj.

10:20-11:00

BODYJAM

Cvičenie BODYJAM predstavuje dokonalú kombináciu tanca a hudby. Nájdeš tu songy, ktoré sú práve "in" a aj najnovšie prvky tanečných štýlov. Ak chceš vyskúšať niečo nové, iné, BODYJAM ťa určite dostane. House, Hip-hop, Drum´n´Bass, všetky štýly tanečnej hudby tvoria dušu BODYJAM.

12:30-13:30

BODYBALANCE

Je to cvičenie kde sú spojené prvky pilatesu, jogy a thai-chi. Po tomto cvičení bude vaše telo silnejšie, stabilnejšie a flexibilnejšie. Jednoduchosť a krása tohoto cvičenia pramení v kontrolovanom dýchaní, koncentrácii a pozorne vybraných pohybov či póz. Týmto cvičením dostanete nie len vaše telo, ale aj vašu myseľ do stavu hormónie a balancu.

16:00-16:45

BODYCOMBAT

Je to jednoduché a zábavné cvičenie, je to mix bojových umení, pri ktorom spálite veľa kalórií, posilníte celé telo, no hlavne brucho, ruky, nohy a zadok. Popri tom, ako sa budeme zabávať a tvarovať svoje telo, budeme aj chudnúť a s ľahkosťou si prejdeme základné techniky úderov či kopov. Ak si potrebujete vybiť zlosť (či už na šéfa, alebo na manžela), tak tento druh tréningu vám určite pomôže. 🙂 Keď sa nadupaná hudba spojí s bláznivým inštruktorom - dosiahnete efekt totálneho vybláznenia.

EXPO ZÓNA

9:00-11:00

  • Kvapka krvi - darujte krv (Vyšetrenia zabezpečené Nemocnicou Šaca)
  • Individuálne konzultácie s gynekologičkou (doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA)

9:00-12:00

Neonka centrum

  • Masáže, fyzioterapeutická poradňa. Správne držanie tela a sedenie, reflexná masáž chodidiel (Neonka centrum a Mgr. Marta Bendžalová - vyštudovaný fyzioterapeut s 10 ročnou praxou)
  • Kozmetická poradňa - ako sa správne nallíčiť a ako sa správne starať o pleť + ukážky (Neonka centrum a Štefánia Vencelová - vyštudovaná kozmetička a pôrodná asistentka s 9 ročnou )
  • Cvičiaca poradňa - ako a s akými cvikmi začať cvičiť, cvičenie po pôrode, cvičenie seniorov, cvičenie pre začiatočníkov, pokročilých, športovcov (Neonka centrum a Ivanka Rokyta - fitness tréner, prax 10 rokov)

9:00-16:00

Nemocnica Šaca

  • Meranie tlaku, množstvo tuku v tele a hodnota náhodného cukru v krvi (Vyšetrenia zabezpečené Nemocnicou Šaca)
  • Vyšetrenie prsníkov a edukácia (Nemocnica Šaca spoločne s LPR)
  • Škola chrbta, aby nebolel (K dispozícii konzultácie s ortopédom z Nemocnice Šaca)
  • Vyšetrenie šedého zákalu (Prístrojové vyšetrenie oftalmológom z Nemocnice Šaca)
  • Vyšetrenie problémových znamienok a poradenstvo starostlivosti o pleť dermatoskopom, ktorý dokáže odhaliť problém (Prístrojové vyšetrenie dermatológom z Nemocnice Šaca)

9:00-16:00

Koučing

Ing. Monika Mihoková, BCTC, certifikovaný kouč

Chcete sa vymotať z neustálych opakujúcich sa situácií, ktoré Vám prinášajú iba ďalšie problémy? Chcete nájsť riešenie, ktoré Vás posunie vpred k svojim snom a cieľom? Tak neváhajte a vyskúšajte „koučing“!

Na konzultáciu s koučom je potrebné sa vopred prihlásiť » TU

 

9:00-16:00

AVON

Beauty novinky a líčenie s Avonom

9:00-16:00

Dôvera

9:00-16:00

Klinika Envy

9:00-16:00

Liga proti rakovine

Meranie CO vo vydychu fajciarov vďaka Smokerlyzer, Samovyšetrenie prsníkov, Tvarová gymnastika, ako sa správne stravovať.

9:00-16:00

Inca Collagen

Ochutnávka čistého morského kolagénu bez prísad.

9:00-16:00

Cesta za dieťaťom – ako na to?

KONZULTÁCIE s Marcelou korčekovou - Psychologičkou a prvou fertility koučkou na Slovensku