Vierka Ayisi

Na ceste svojho života pochopila, že jej  poslaním je vedenie a vznietenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií. Vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. A to na úrovni mysle, tela, srdca a duše.

 

Vierka je certifikovaná inštruktorka, ktorá sa venuje výučbe rôznych typov lekcií, terapií a workshopov. Jej úprimnosť, transparentnosť a bohaté skúsenosti dodávajú jej hodinám yogy, meditácií, zvukoterapí a prednáškam jedinečnú autenticitu, energiu a dôveryhodnosť. 

 

Taktiež organizuje podujatia & pobyty zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj a prehlbovanie poznania seba. V rámci svojich workshopov prednáša a organizuje ženské diskusné kruhy na témy vnútornej radosti, harmónie a sily.

 

Hlavným cieľom jej práce je zvyšovanie vedomého bytia, vykročenie do úplného potenciálu pochopenia a vyjadrenia seba a odstránenie ilúzie, ktorá nám bráni v expanzii radosti, pokroku a dosahovaní našich životných cieľov a poslaní.

 

Cestovanie, štúdium, rôzne kurzy v zahraničí aj doma, Vierke poskytli všestranný pohľad na zdravé bytie a zdravé fungovanie a na to, ako si pomôcť pri odstraňovaní základných príčin nerovnováhy v rôznych oblastiach nášho života.

 

14:30-14:50

Bratislava 16.10.2021 Prednášky

Synchronizačná meditácia & krátka prednáška: Zmena myslenia, cítenia a vnútorného rozpoloženia

Synchronizáciou frekvencie našej myšlienky a magnetizmu našej emócie, meníme svoje vnútorne rozpoloženie, vyžarovanie a to čo do svojho života priťahujeme. Inými slovami, prácou synchronizácie meníme neprospešné myšlienkové a emócie vzorce a vytvárame priestor krajšej, šťastnejšej aj zdravšej budúcnosti a stavu bytia.